Premium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 2K10Killuminati, 12/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, chci se jen zeptat. Mám premium.. A v předplatném je aktivní/zrušený. Co to znamená to zrušený? Já mám Premium pořád a má mi skončit až 9.7.2014. Tak co znamená to zrušený. Já jen abych o něj nepřišel předčasně. Díky předem za odpověď, případně se omlouvám za duplicitu.
     
  2. Korben

    Korben User

    Jedná sa o zrušenie predplatného, teda ak si za premium platil kartou, tak zrušením , zrušíš ďalšie predplatné.
     
  3. Tomu moc nerozumím. Jaké předplatně? Jako to premium? Já sem to platil přes PSC. Takže jsem získal předplatné premia. A Jaké předplatné další se ruší?
     
  4. Korben

    Korben User

    Ak niekto zaplatí bankovým prevodom , cez kartu, tak sa mu aktivuje automatické predplatné. To znamená že ak mu premium skončí, tak mu automaticky strhne platbu na ďalšie predplatné. Kliknutím na zrušenie predplatného, sa deaktivuje ďalšia platba za objednaný balíček.
    Platbou cez PSC si nič nezískal.
     
  5. Jasně, takže se mi to v příštím období opět nezakoupí =o)). Díky moc. =o))
     
  6. Korben

    Korben User

    Nie nezakúpi.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.