premko

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _Error404_, 26/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _Error404_

    _Error404_ User

    zdravím, som tu nový a ukazuje mi nejaku zaciatocnu zlavu na premko, ktore si mozem predlzit, ale je tam napisane toto:

    Prodlužte své prémiové výhody o jeden měsíc za neuvěřitelně nízkou cenu jen 49 €! Opravy zdarma, časové zvýhodnění, automatičtí pomocníci... Využívejte své výhody!

    Zdá sa vam ze 49€ je nízka cena na mesiac? to si zo mna robite srandu? ved obycajne premko na mesiac stoji nejak cca 5 eur tak ja budem 10x drahsie kupovat?
     
    Naposledy upraveno: 26/4/17
  2. Borat

    Borat User

    Si si istý, že tam nieje náhodou 49 kč?
     
  3. _Error404_

    _Error404_ User

    Som si istý, veď som vám to skopíroval, ale prihodím screen ak neveríš :)

    [​IMG]
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  4. Borat

    Borat User

    Skúšal si to aj otvoriť, že koľko tam ukazuje cenu? Lebo môže ísť len o chybu v preklade.
     
  5. errore ja být tebou tak takovejm vecem radeji obloukem vyhíbám nikam nic neposílej nikomu nic nedavej stejnak to premko je ti k nicemu po zakoupeni zjistis ze jestli opravdu chces slevy tak musis koupit zas dalsi balíček a pak dalsí balíček a najednou zjistíš že vlastne to nepotrebujes a penize jsou vyhozene z okna za ty peníze tvoje si nekupuješ Kvalitu co tato hra opravdu potrebuje no rozhodnutí je na tobě ale pak si vzpomen Já tě varoval!!!!!!!!!!!!!!!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Y*o*D*i*A*k* máš pravdu. Ja by som tomu osobne, takisto neveril.

    Je to skôr bludný kruh, vždy za všetko platiť. A zbytočne.
    Najlepšie je s tým nemať nič spoločného. A nič nepodpisovať.

    Ako sa vraví: " Prikrývaj sa takou perinou, na akú stačíš!" ;)
     
  7. [flav]

    [flav] User

    za 49e to je nejake drahe nie racej nie nie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Chuck

    Chuck Guest

    zrejme ide o chybu v preklade, toľko stojí premium na rok a nie na 1 mesiac.....
    _Error404_ skús to rozkliknúť, malo by tam ukazovať inú sumu (zrejme 49 Kč), keďže ide o špeciálnu ponuku.....mohol by si nám dať vedieť, aby sme to vedeli poprípade vyriešiť :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/4/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. [flav]

    [flav] User

    vsak to je v tom 49e alebo 49 kc je velki rozdiel
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Borat

    Borat User

    [flav] tak ešte raz. Môže ísť len o chybu v preklade alebo celkovú chybu aj v paymente. Preto potrebujeme aby hráč nato klikol a povedal nám akú cenu, že vieme čo nahlásiť lebo táto cena čo hráč uviedol je nesprávna.
     
  11. *pursuer*

    *pursuer* User

    Nuz kedze sa jedna o ceskeho hraca,tak by to mal byt len preklep,pretoze odkedy maju v CZ €? :rolleyes: Ale vzdy je lepsie sa na fore spytat a overit si to no.Mozno to bude nejake vylepsene premko,ze lod bude za teba hrat cele dni,lebo som si vsimol,ze dost vela hracov lieta takmer cele dni nonstop a strielaju lordakie a ked ich strielam,tak sa nechaju znicit a pritom su to plukovnici,tak mozno tiez maju toto 49€ mesacne premko :D:D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Pravdepodobne pojde na 99% o preklep v preklade, nestalo by sa to prvy krat.

    Ak vam to vyskoci znova, je potrebne otvorit priamo payment a pozriet aka je tam realna suma.
     
  13. Borat

    Borat User

    Tak hráč sa už bohužiaľ neozval, ale ako aj kolega napísal pôjde len o chybu v preklade.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.