Podpora premko

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vitek1980, 7/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vitek1980

    vitek1980 User

    dobry den mam jen otazku jak je možné že někdo ma premko na měsic za 49kč a já za 140kč není to nake divne a nevyhodne pro hrače jako jsem ja a hlavně kdyz jsem pro BP dělal a udělal to co jsem udělal ?! děkuji
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    premium na 1 měsíc za 46 Kč je speciální nabídka. Tyto nabídky jsou řízeny náhodně systémem. Někomu se objeví sleva na uridium, někomu sleva na premium. Po využití aktuální nabídky, se objeví nová. Je tedy možné, že až využiješ tuto nabídku, naskočí ti sleva právě na premium.

    Je nepodstatné, co jsi udělal nebo neudělal, speciální nabídky fungují takto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    To s tou nabídkou, že naskočí jiná je docela matoucí, když naskočí i několikrát po sobě ta stejná a v dnešní době krajně nevýhodná nabídka pro hráče, když na směšnou slevu se nevztahuje MHH ani Helix.
    Znám plno hráčů, co hrají dlouhé roky a utratili hodně financí na účtu a dodnes jim tato nabídka na premium za 46 kč nikde nikdy nenaskočila. Je to nefér a řídí to systém, který je interní. Bohužel pro nás.:mad::mad::mad::mad::mad::(:(:(:(:(
     
    Naposledy upraveno: 8/7/18
  4. ZOHAN, staré účty jsou na tom hůř.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Arya

    Arya User

    Autor se už nevyjádřil, zřejmě více otázek nemá.

    Téma zamykám jako zodpovězené.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.