Návrhy prepačte mi pomilil som sa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TĦ€_ĢΘΘĐ«†»MAN, 19/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chceli by ste túto vec v DARKORBIT

  1. Áno

    50.0%
  2. Áno (ale niečo by som zmenil/a)

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Nie

    50.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte ľudia Určite sa niektorým z vás (aj mne ) stalo že ste si neustrážili percenta poškodenia letounu a stalo sa vám to že letouny vám vybuchli (zmizli).
    A tak som prišiel s týmto návrhom na Automatického opravára letounu.
    Fungovalo by to asi takto: Kúpili by ste si to v obchode odvetví Extra,a následovne by ste si to dali do lode, doplnky, A keď by ste to tam mali automatický by sa vám opravilo letouny pri poškodení 90%. Určite že by vám stiahlo za to Uridium, Kredity, keby ste nemali prostriedky na opravu tak by vám pri hre vyskočilo okienko a tam by vám písalo že nemáte prostriedky na opravu letounu, mohli by ste to samozrejme ignorovať.

    Stálo by vás to asi 5000 uridia

    Výhody pre hráčov: Nemusíte sa báť že ostanete bez letounu.
    pre BP: Neodchádzalo by vám veľa silných hráčov ktorím by vybuchli letouny.
    pre klany: Tak isto by neprestavali hrať hru členovia vašeho klanu v dôsledku
    výbuchu letounu.




    Nevýhody pre hráčov: myslím že žiadne
    pre BP: Programovanie
    pre klany tiež myslím že žiadny



    Ak sa vám niečo nepáči na tomto návrhu napíšte to prosím do komentára.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Ty asi dlouho nehrajes?
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Leon

    Leon Guest

  5. Drift1

    Drift1 User

    Když přijdeš o letouny tak dnes není problém je vydražit během dne zpět...c se týká opraváře možná si měl na mysli výše zmíněné CPU na opravy letounu...já hraju hru už 3 roky a kousek a ještě jsem za celou dobu nikdy nepřišel o jediný letoun..jak to vy ostatní děláte že vám pořád vybuchují??....možná měl i autor na mysli nové CPU které by letouny opravilo u daného procenta-čiže 90% a letouny se opraví..jinak nějak nechápu dané téma.:D
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    TĦ€_ĢΘΘĐ«†»MAN stane se, akorat by to chtelo priste nez podas navrh overit jestli ta sama vec ve hre uz davno neni. ;)
    Uzavreno, LOCK!
     
  7. Korben

    Korben User

    TĦ€_ĢΘΘĐ«†»MAN Aj keď si sa pomýlil , tak to neznamená že vymažeš svoj príspevok a zmeníš aj názov témy. Stačilo len napísať nový príspevok a požiadať o uzavretie témy. Takto by nikto nevedel o čo sa tu jednalo, tak že tvoj príspevok vraciam späť.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.