Prepojenie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ssamko, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ssamko

    ssamko User

    Zdravím ! Chcel by som sa spýtať, že prečo si už nemôžem prepojiť účet cez svoj BP portál. Dlho som to už nerobil a neviem či sa to len niekde zmenilo alebo sa táto možnosť zrušila. Poprípade aj FB prepojenie. Vďaka!
     
  2. Korben

    Korben User

    To nevieme , ale pravdepodobne to BP obmedzilo, keďže dochádzalo k tomu , že neopatrným hráčom sa takto dostal "kamarát" na účet.
     
  3. ssamko

    ssamko User

    Však na to bola potreba mena a hesla od účtu a ako môže byť niekto tak neopatrný že mu niekto odkuká heslo... Však nejedenkrát sa tu písalo že má byť heslo bezpečné a pokiaľ by mali dotyční 15 miestne heslo so znakmi písmenami a číslami tak by nebol problém :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Odkuká ? Nikto nič neodkuká, hráči si hesla radi prezradia sami. :) požičiavajú si účty a podobne. Jednoducho vždy sa nájde niekto kto poruší bezpečnostné pravidla.
     
  5. ssamko

    ssamko User

    No dobre teda tak z toho asi už nič nebude :) A nechcem odbočovať od témy ale chcel by som sa ešte spýtať že permanentne zabanovaný účet sa už zrejme nedá získať späť však ? Lebo tak dávnejšie sa mi niečo podobné podarilo (ban) a chcel by som vedieť že či po nejakom poplatu pre BP, po nejakom pokece alebo po nejakej správe s moderátormi resp-adminmi (videl som aj to "tlačivo" na žiadosť o unban+ som sa o to snažil aj na podpore) ale chcem to len vedieť ako objektívne tvrdenie. Vďaka !
     
  6. Korben

    Korben User

    Ani poplatok a ani pokec a ani nič ti neodblokuje trvalo zablokovaný účet.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.