Zpetná vazba Presmerovanie na nesprávnu web. adresu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -baghira2-, 16/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Osobne sa mi nepáči tento prístup z vedenia BP.
    Ide konkrétne o toto:
    kliknu na https://cz1.darkorbit.com/p/6swMd-En3WS/?lang=cs
    a vyhodí https://index.es/?profile=6swMd&profileCheck=En3WS&lang=cs

    Odkedy je toto korektný prístup, pýtam sa? Veď ide o nezabezpečenú stránku.
    Veľmi jasne a veľmi dobre vidieť, kto sa v tom veľmi nekorektne hrabal!:

    "Spojení servrů Německo 4 a 5 včera proběhlo. Nastal tam problém s přihlášení, který se podařilo vyřešit za pár hodin.
    Podle dosavadních informací nejsou po spojení těchto servrů žádné velké problémy. Jen pár drobností ohledně titulů a
    hodností, na kterých se už pracuje." - Arya

    Takže drobnosť? To určite. Veď je to tak závažná chyba, až je volajúca do nebeských výšin.
    Jediné o čo mi ide, je náležité vysvetlenie. A vyvodenie zodpovednosti voči tomu, kto to má konkrétne na svedomí.

    P.S.: A vysvetlenie toho, prečo to nefunguje ako má.
    A prečo sa hráč nemôže dostať na vlastný profil pilota, keď to akútne potrebuje?
    Na toto si Prosím veľmi vyčerpávajúcu, korektnú a úplne do detailov, podrobnú odpoveď.

    A nie zahmlievanie, že chyba je medzi stoličkou a PC. Nakoľko oni to spackali a konkrétne včera.
    Podľa mňa, jednoducho za včera a za dnes, vôbec nič normálne neporiešili tak ako mali. Akurát
    to urobili tak, aby tým nazlostili, čo najviac hráčov. To si o tej ich práci, celkovo myslím.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/18
    WERTIGO1981 tohle ocenil(a).
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Zase pleteš jablka s hruškami. Pokud chceš řešit problém, vyjádři je v jasných a stručných větách. Když budeš psát dopis na úřad taky to nebude dvaceti stránkový emotivní sloh.

    A nemusíš se bát, nejde o žádnou nebezpečnou stránku, ale o chybu v rozeznání SSL protokolu. To může být způsobeno buď chybnou konfigurací ze strany vlastníka stránky, ale i ze strany tvého prohlížeče. No mně se po kliknutí na odkaz otevře jen nějaký profil pilota, žádná chyba, což teda za mně nevypadá na globální problém jak tvrdíš. Leda by se od doby co jsi založil vlákno zázračně opravil.
     
    svi1 a ZOHAN tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    No skúšam to znovu a znovu, ale i přesto mi to robí.
    Psát dopis na úřad, nebo příspěvek zde na fóru; rozhodně není to jisté.

    Dosud mi to nerobilo. Jenom od dnešního dne. Prohlížeč Chrome.
    Psal sem, že tato stránka je nezabezpečená, né nebezpečná.

    Proč právě pod Chrome musí dělat chybu v rozeznání SSL protokolu, když jí dosud nerobilo?
    Tomu, ještě pořád nerozumím. Vadí mi to, protože vše záložky na odkazy web. stránek, otevírám jenom odsud.
    - Právě proto, sem to tak zepsal, jako zdroj všech potíží. Kdyby alespoň šlo Chrome přeinstalovat, ale nevím jak.

    Byl bych za jakoukoliv radu, vďečný. Pokud budě podrobně diskrétní.
    ----------------------
    Punisher mnohem Dík.
    Tenhle problém byl právě vyřešen:
    problemy-s-prihlasenim-boli-odstranene

    Už to funguje správně i u mě. Dík všem, co mi chtěli s týmhle problémem pomoct.
    Za dvojitý post, se moc omlouvám. Problém vyřešen, můžetě to Locknout. ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/5/18
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Vyřešeno, uzavřeno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.