Prestup k firme.. áno či nie ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »KĦAΘS[Svk™]«, 31/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, mám taký problém jeden..
    Už dlho ma trápi či mám prestúpiť k druhej firme ( VRU, teraz som MMO) ale neviem či to mám spraviť.. Chcem prestúpiť lebo MMO na serveri už nie je to čo bolo :D a u VRU mám dosť kamošov, dokonca aj skoro celý klan..

    Ale trápi ma to, že ked prestúpim, čo sa stane s rankingom.. mám totiž 150k RB a počítal som to a malo by mi to odpočítať skoro 20k :eek: ... A ešte ma trápi, že o kolko padnem v rankingu na serveri.. Aktuálne som totiž 1040. a keby mi to odčíta česť, tak som asi aj 1100., nie ?

    Alebo mám zostať u MMO a nejak to prežiť :D

    Ďakujem popred za odpovede a názory :)
     
  2. takovýhle věci řešíš až když máš aspoň 2M RB a ne 150k, přestup máš to hned z5
     
  3. 1980milan

    1980milan User

    ako píše hráč predomnov ak máš také malé množstvo rankov ani to nerieš zopár akcii na dvojnásobok pre česť či BS a máš to naspať a samozrejme pri prestupe niekedy môžeš aj získať vačšiu hodnosť ale to zaleží aj od určitých faktorov firma počet hráčov nahraté body atd
     
  4. Aha okej, ja som o tom nevedel, nikdy som neprestupoval.. a o tom že môžem získať vätčší rank som počul.. :) noo a ináč ja dám malo RB za den, asi tak 1-1,5k.. :D
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Hráči mávaju Miliony rank bodov :) ver mi, že to čo máš ty je veľmi malo a v podstate prestup ani nepocítiš :)

    Pomôžeme si ešte s niečím?
     
  6. Aha okej teda :) hm to je všetko, dík :)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    »KĦAΘS[Svk™]« V tvojom pripade by som rank neriesil, taka nizka hodnota nie je dolezita a pravdepodobne ti ani neklesne hodnost ak by si stratil iba 20K. :)

    Zodpovedane, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.