pri mixovani rsb a ucb100 problem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pitrs73, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrs73

    Pitrs73 User

    ahoj netusite cim to muz byt pri mixu rs a ucb100 mi lod na soupere prestane strilet proste se otoci tim smerem kde mam kusror dela mi to dost dlouho u npc jse to zatim nezpozoroval jinak mi hra funguje bez problemu (asi je chyba nekde u mne ale netusim co delam spatne)

    kdyby se na to chtel podivat nekdo z adminu me
    [​IMG] 160123654
    cz3

    predem moc dekuju za pripadne rady
    s pozdravem ☜Ψ≈GŁUM≈Ψ☞
     
    Naposledy upraveno: 3/4/16
  2. Foяmi

    Foяmi User

    No RSB má několik sekund cooldown, než se s ní dá zvovu vystřelit. Pokud tedy přepínáš na RSB v době jejího cooldownu, tak je jasné, že s ní nebudeš moci střílet a loď bude prostě jen "mířit" na protivníkovu loď.
     
  3. Pitrs73

    Pitrs73 User

    ahoj formi diky za radu zkusim problem je ze se lod otoci uplne jinym smerem nez je souper jen tercik na nem zustava
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Pitrs73 mixujes cez klavesy alebo rucne cez listu? Mne osobne prepinanie funguje normalne.

    Ak mas klavesy, skus si ich nanovo nastavit a prebehni pc cleanerom. Mozno by nebolo odveci aj skusit iny prehliadac. A tiez to moze byt sposobene tym co pisal formi, ked kliknes na rsb moc skoro, nevystreli.
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Pitrs73: Mixování je dost náročné na přesnost. Bez problému budeš mixovat, pokud si v herním okně vypneš následující nastavení. Pokud totiž nedodržíš interval cooldownu, tak se ti munice prostě nepřepne. Jediná nevýhoda tohoto nastavení je to, že střelbu musíš vždy zahajovat klávesou CTRL.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/4/16
  6. Pitrs73

    Pitrs73 User

    ano mixuju pres klavesy uz ted se snazim ridit vasima radama a dekuju rozhodne vse vyzkousim
     
  7. Drift1

    Drift1 User

  8. TRIXT

    TRIXT User

    Drift1: Nevím zda to dělám dobře, ale dle mě jde o to mít přepnuto na x4 a jakmile uběhne cooldown na RSB přepnout na RSB a po výstřelu ihned zpět na x4 a tak pořád dokolečka.
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    Tak to je asi jediné..zkoušel jsem i držet obě tlačítka ale buď střílí jedno nebo druhé..každopádně díky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.