Priatelia BONUS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Year_2013, 25/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Year_2013

    Year_2013 User

    Dobrý deň chcel by som sa spítať či by som nemohol poslať e-mail pritaelovi ktory hra dark na tej istej globalnej europe ako ja. že by som mu poslal e-mail on by mi splnil priatela a ja by som mu pomahals mojim učtom :) predsa je to len inšia IP tak nevidim problem , cize hra dark ale nerobi to sam sebe. :)

    -------------------

    pROSIM ODPISTE :/
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/4/14
  2. »vojta«

    »vojta« User

    může se to, nedávno jsem se o tom bavil s jedním moderátorem a říkal, že se klidně může domluvit celej klan a pozvat si vzájemně nové účty do hry.

    btw. nespamuj tu a vlákno jsi taky mohl umístit líp, tohle mi moc jako technický problém nepřipadá :)
     
    Year_2013 tohle ocenil(a).
  3. Year_2013

    Year_2013 User

    To je vyborne :) a mozeme aj viacej spravit uctov memdzi sebov?a mozem aj ja jemu aj on mne ze vzajomne si budeme robit bonus ?
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    žádné 2 ip nesmí být shodné, tzn když ti udělá jeden účet víckrát - shodná ip
    btw. nepiš multiposty, používej tlačítko upravit
     
    Year_2013 tohle ocenil(a).
  5. Year_2013

    Year_2013 User

    Dobre dakujem a je povolene ze by som mu ja 1 učet a on mne 1 učet či to už je zhodna?
     
  6. »vojta«

    »vojta« User

    nevim přesně jak to kontroluje, ale mělo by to jít
     
    Year_2013 tohle ocenil(a).
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Year_2013 tohle ocenil(a).
  8. Year_2013

    Year_2013 User

    Ano kubino je povolene ze by si z insou IP spravil ja 1 učet a on mne 1 učet či to už je zakazane?
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Ak ty spravíš kamarátovi jeden účet a on tebe jeden, neriešil by som to. Ak si však budete meniť IP a takto mu ty spravíš napr. 20 účtov a on tebe 20 potom ak ti na to niekto príde musíš rátať aj s postihom. Dnes bol práve jeden taký účet stopnutý, avšak tam si hráč robil účty sam a ešte ich aj strielal. Zmeniť IP a tým obísť systém nie je problém v dnešnej dobe avšak obchádzanie systému je trestné, t.j. niekto na to príde a potom to už neukecáš. Hovorím, 1 účet si spraviť môžete, ostatné je na tvoje riziko.
     
  10. Year_2013

    Year_2013 User

    Dobre dakujem kubino :) a určite nebudeme robiť viacej učtov:)
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Nemáš za čo :)

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK + presunuté
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.