Priatelia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, chcem sa opýtať ako to funguje s tými pozvanými priateľmi...urobil som ich 24 a toho 25 nemôžem...naposledy mi bolo povedane že možno rovnaka IP a podobne...viem že to vtedy IP nebolo ale tak možno som sa zmýlil ja... No tento krát to moja chyba nie je...asi pred 4 dňami som tu spoznal nového hráča, a spýtal som sa ho na tsku či mi nepomôže...tak som pozval uplne novy email do hry a IP je jeho..nikdy predtým som ho nepoznal a a ni nepozval do hry...Je tam už 8 lvl a vobec sa mi to nepripisuje do pozvaných priateľov...Ja to už nechápem...Úplne iný človek, iná IP, je to čech takže iná republika, nikdy som ho predtým nepoznal ani nehral s ním a aj tak mi to nejde. Môžete mi nejako pomoct? Dakujem
     
  2. Musí mať lvl 12.
     
  3. jj to mi je jasne ale kedysi sa tam ukazovalo ze prijate pozvanky...ale ukazovalo tam hraca ked som ho pozval a postupne ake lvl ma...ukazalo mi ho tam uz od lvl 2 ale odmenu pripisalo az od lvl 12...a teraz nic...medzi prijatymi pozvankami mam stale to iste cislo
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥

    ako si napísal vo svojom príspevku, pozval si hráča, ktorý už účet na darkorbite má, preto ho systém nepovažuje za nového hráča.

    Je táto odpoveď dostatučujúca, máš ešte nejaké otázky k téme?
     
  5. ale e mail je novy...nie je to jeho mail, uz to takto nefunguje?
     
  6. Nie lebo sa to zneužívalo. Teraz systém porovnáva IP adresy a iné údaje. A pokiaľ ma ten hráč tu istú IP ako ma na svojom inom účte už ho systém neberie ako nového hráča a preto ti nemôže byť pripisany bonus za neho.
     
  7. dobre dakujem za vysvetlenie :)
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Považujem za zodpovedané
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.