Návrhy Přidání hlášky u opravovací CPU

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »vojta«, 27/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete tohle ve hře?

  1. Ano, využil bych to.

    44.4%
  2. Nevyužil bych to, ale nevadilo by mi to.

    33.3%
  3. Nechci to.

    22.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. »vojta«

    »vojta« User

    Ahoj,
    mám návrh, který by pomohl hráčům, kteří nejsou schopni si ohlídat, jestli dali cpu do obou konfigurací a podobně a ušetřit jim tak hodně uridia za letouny (a upgrady). Návrh spočívá v tom, že při vložení cpu do jedné konfigurace by vyskočila hláška, jestli ho chcete vložit i do druhé konfigurace, pokud by tam už nebylo. [​IMG]
    Dále, pokud by v cpu zbývalo méně použití, než máte letounů, případně by došlo, by se v herním okně objevovala hláška, což by zabránilo tomu, že by vám cpu došlo a vy si toho nevšimli.
    [​IMG]
    Obě hlášky by šly vypnout v nastavení cpu v hangáru, jako je tomu napříkald u dokupovače při výběru munice, nebo v nastavení v herním klientovy.

    + Hráči by méně přicházeli o letouny, často vyupgradované na lvl16, v nejlepším případě zeus, kvůli vlastní chybě.
    + Klany by vypláceli méně na znovuvydražení irisů.
    + BP větší spokojenost hráčů, menší odchod hráčů kvůli křupnutí letounů.


    - Hráči drobné zdržení při přendavání výbavy.
    - Klany
    - BP Hráči budou méně kupovat uridium a klíče na apise, zeuse a upgrady letounů.

    E: omlouvám se, zapoměl jsem: Dopad na hru - velmi malý až žádný.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/14
  2. miki.no1

    miki.no1 User

    Myslim ze je to zbytocnost , kazdy hrac by mal mat prehlad o stave svojich stihaciek . Ja osobne naprikl. dane CPU nepouzivam a ani som nikdy nemal potrebu ho kupovat , pretoze sa spolieham sam na seba a este sa mi za roky hrania nikdy nestalo ze by som prisiel co len o jedinu stihacku . V skratke povedane 2 moznost je moja volba , ak maju pouzivatelia potrebu dalsieho vyskakovacieho okna prosim ale pre mna nie.
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  3. CrazyLove

    CrazyLove User

    Súhlasím s návrhom, ale len pokiaľ by bolo v nastaveniach zaškrtávacie políčko na zapnutie/vypnutie tohto upozornenia.
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    děkuju za připomínky, zapracuju do návrhu.
     
  5. Souhlasím částečně s tímto návrhem, protože se na tuto chybu nachytá hodně nováčků, kteří i v pokročilejším stadiu hry nejsou schopno zjistit, že existuje i nějaká druhá konfigurace a nebo že je potřeba mít CPU v obou a nebo si to třeba jen nezkontrolují.

    Nicméně já bych návrh ohledně vkládání CPU do obou konfigurací naráz uvítal i u všech ostatních CPU, protože by to ušetřilo aspoň trochu času při už tak relativně zdlouhavém skládání věcí do lodě.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.