Přihlášení do hry přes BP portál

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†prchlik†«, 26/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chci se zeptat, jak se bude měnit BP portál. Poslední 2-3 dny se nemohu přes něj přihlásit. Bude to do budoucna zase funkční nebo BP portál odstaví? Díky za odpověď.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. mě taky ne
     
  3. prebieha spájanie serverov ak sa chcete prihlasit na server kde to prave prebieha tak vas nenaloguje
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

  5. =Marvin= díky za tip. Bohužel to není ono, protože to mě pošle na úvodní obrazovku pro přihlášení hry a musím se nalogovat pod starým nickem, který se nedá již změnit. A kdyby BP portal již nefungoval, tak ani nezjistím, jaký ten login je, nehledě na heslo. Kdyby se tak ten nick dal změnit jako dříve, tak by to bylo super, takhle si budu muset přihlašovací jméno někde uložit, jinak už ho nikdy nenapíšu.:oops:
     
    Naposledy upraveno: 26/9/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    »†prchlik†« to nejsi jediný, v době kdy se rušila možnost změny přihlašovacího nicku jsem tam měl speciální znaky, takže už pár let když se chci přihlásit na jiném, než osobním PC, kopíruju si to z emailu. :)

    No je zřejmé že se na portálu pracuje na nějakých změnách, tak tam budou komplikace. Ten návod je jen doporučení jak se během toho na své účty přihlašovat, vytvořený moderátory.
     
  7. Ok. Jojo bohužel v té době jsem tam měl taky speciální znaky. No nic, udělám si nějakou zálohu nicku, abych se mohl i v budoucnu lognout než se vymyslí nové spojení přes BP portál.
    =Marvin= vše zodpovězeno, netřeba toto téma dále rozvíjet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    »†prchlik†« ke dnešku se k nám donesla ještě jedna aktualizace, prý na tom pracují, jelikož se to týká všech her, v brzké době by měl být portál zase v pořádku, tak snad.

    Na žádost tedy uzavírám.
     
    »†prchlik†« a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.