Chyby Přihlášení na mapu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 11melidan11, 17/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den dodělal sem terror bránu a hodilo mě to na 1-1 ale stále to háže nové spojení : https://ctrlv.cz/lTJI , Hlavní stránka funguje a změna lodi nepomohla .

    cz3/GE2
    ID: 97915473
     
    Naposledy upraveno: 17/10/20
  2. ufun.cz

    ufun.cz User

    po přihlášení na mapu, mě to hned odpojí dělá to jen GE1. Má někdo stejný problém?
     
  3. taky mam ten samy problem GE-1
     
  4. OP-PLAYER

    OP-PLAYER User

    Takisto aj u mňa, asi nejaky problem serveru
     
  5. -zafir-

    -zafir- User

    ano aj ja sa prihlasim aj nacita , ale spojenie je prerusene
     
  6. Taky ten stejný problém na GE-5
     
  7. josef402

    josef402 User

    g2 taktez
     
  8. Stejný problém na cz1, klasa :)
     
  9. rada1967

    rada1967 User

    To samé ale trochu tolerance když je to jednou po dlouhé době jinak vše šlape jak hodinky:D
     
  10. ani mne sa neda lkognut zacal ot oblbnut okolo 12:30 neda sa mi lognut do hry hra nacitava stale a nic GE1
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Klasika. BP dodal neošetřený a neopatřený event.

    Opět tím něco dodrbali v prastarém kódu hry a my hráči, si to jako vždy odneseme.

    Zůstává nám jenom čekat, pokud to neopraví.
    A pokud nepřídě info o opravě k nám, od moderátorů.
     
    Naposledy upraveno: 17/10/20
    bhagira22, Fishbi89 a 123zelenina tohle ocenili.
  12. storm128

    storm128 User

    co zase stim porobyli uz pol hodinu sa skusam dostat na mapu a vobec sa neda prihlasit na mapu pekne BP
     
  13. maronon

    maronon User

    hra je uvarená na všetkých serveroch DO... zaujímavé kedy prídeme na radu opravy keď America a ostane servery v p...
     
  14. josef402

    josef402 User

    jaka tolerance,po dlouhe dobe ,asi tos dlouho nehrals ,:D:D:D protoze pri kazdej akci neco dosero_Ou .kdyz ti to slape tak si muzes tak davat a odebrat veci do lodi:eek::eek:protoze mi chcem hrat
     
  15. maronon

    maronon User

    OddesseyVodca tímuTím Darkorbit...

    budúci týždeň spustíme skript, ktorý odškodní všetkých hráčov, ktorí kvôli chybe niečo stratili.

    Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť!
     
  16. jak tak čtu,tak problem neni jenom u mě CZ3
     
  17. dolejda

    dolejda User

    též mám tento problém, počítám s minimálně mega urka jako náhradu
     
  18. storm128

    storm128 User

    Na vsetkych serveroch maju stim problem tak uvidime jake odskodne bude ale ratam stim ze daju zas nedorobeny kupon ktori bude aj tak na velke HOOOOOOv........
     
  19. V!RUS

    V!RUS User

    vytvaří se spojení ale nedela to nic mam ten též problem!Je nás zde asi víc ale nejvic stve ze jsem si koupil Premko a 2x boxi a nemuzu hrát.Taky jse chci zeptat jestli hra jede nekomu i normalne ?
     
  20. LOL.LOLKO

    LOL.LOLKO User

    bol som na americkom aserveri a tam to ide normalne
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.