Podpora Přihlášení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem #JenTak, 21/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. #JenTak

    #JenTak User

    Ahoj včera jsem se zkoušel přihlásit na test server ale hodilo mě to zpět na přihlašovací stránku odkud už jsem se nemohl vrátit zpět a nemůžu se přihlásit na svůj účet.Bohužel si nepamatuju své ID, a tak nemůžu kontaktovat podporu aby mě přehodili server tak se chci jetsli se můžu nějak dostat zpět na svůj účet a nebo je už nadobro stracený
    Děkuji
     
  2. Korben

    Korben User

    Nemáš niekde obrázok svojho účtu? Neposielal si SMS? Tam je BIG číslo. Nemáš kamarátov v klane ktorý by ti poslali odkaz na tvoj profil pilota?
    Ak máš aj iný účet, prípadne si vytvor nový, naloguj sa na svoj server a vyhľadaj si svoj profil pilota. Potom sa dá zistiť ID účtu.
     
  3. #JenTak

    #JenTak User

    svůj profil pilota mam uložený
     
  4. Ak sa môžem spítať.... Ako sa dostanem na test server ?.... sry za OT
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    #JenTak ID se dá z profilu pilota vytáhnout, pokud nevíš jak na to, hoď sem odkaz na daný profil.

    *§*♫_♫-ARGON-♫_♫*§* na test server se dostaneš jen pokud je otevřený, přes výběr serverů.
     
  6. #JenTak

    #JenTak User

  7. Korben

    Korben User

    Tvoje ID je 98592054, tak si ho dobre ulož.
     
  8. #JenTak

    #JenTak User

    moc děkuju
     
  9. Mňa by len zaujímalo ako je možné, že sa nemôžeš dostať na svoj účet? Nešlo ti to alebo nevieš heslo či o čo ide? :) Je to pre mňa celkom nepochopitelné :D
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    elias[BBB™] jednoduše autor zůstal viset na testovacím serveru, a když je vypnutý, hráč nemá možnost přepnout zpět na svůj normální server. Normálně to hráče přepne automaticky, no bohužel nastala nějaká chybka a hráči kteří před odlogováním nezměnili server tam zůstali viset a musí žádat o přesunutí na podpoře.

    To jen na vysvětlenou.

    Považuji jinak téma za vyřešeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.