Prihlasovanie z inej IP adresy.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Λрø_ıѕ_Psycђø, 27/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím chcel by som vedieť ak sa na účet prihlasujem napr. v škole,u rodiny alebo u kamaráta či sa to môže považovať a zdieľanie účtu a môžem za to dostať bann na účet.
     
  2. Korben

    Korben User

    Môže a aj nemusí. Zdieľanie sa neposudzuje len podľa IP adresy. Ja mám napríklad IP adresu dynamickú, no a v priebehu tohto roka sa mi zmenila IP asi tak 170x. :)
     
  3. Tak to radšej pre istotu vydržím kým prídem domov :D To by bolo všetko nemám viac žiaden dotaz.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Osobně se přihlašuji též z více míst a není to žádný problém. Pokud se všude přihlašuješ ty a ne někdo jiný, ani ty by jsi s tím problém neměl mít.
     
  5. Korben

    Korben User

    Λрø_ıѕ_Psycђø Nemusíš sa obávať, kludne sa môžeš prihlasovať aj inde, len si dávaj pozor na prihlasovacie údaje.
     
  6. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    A kdybych si chtěl s kámošem doma udělat lan párty a oba bychom byli na stejném routru (měli stejnou IP adresu), tak by za to už hrozil postih?
     
  7. Korben

    Korben User

    MartyCZ2 Napíšem to takto,hrať môžeš kde chceš, ale hraj sám a nemaš sa čoho obávať.
    Podrobnosti ti tu nikto nenapíše.
     
  8. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Dobře děkuji :)
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    Já doplním to že pokud využiješ jiné PC a jinou IP adresu tak hlavně ne v knihovně,škole,kavárně atd...je to z duvodu ruzně instalovaných nehezkých software co tě mužou připravit o učet,tím myslím třeba rodičovská kontrola apod.
     
  10. mohu se zeptat jak by mi například rodičovská kontrola mohla připravit o účet?

    například ve škole si posílám seprom a promerko..
     
  11. *SATKO*

    *SATKO* User

    MartyCZ2 mám doma 3 pc,každý máme svoj.Jeden na pevné pripojenie,dva na wifi.Router jeden.Spoločne hrávame DO,manželka,ja a syn.Žiadny problém
     
    MartyCZ2 tohle ocenil(a).
  12. Korben

    Korben User

  13. jo už chápu jak to bylo myšlený (školní pc)... já měl namysli wifinu :)
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.