Příhoz na Aegis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NÜMΣRÖ_ÜNÖ™, 6/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer, dnes ráno sem dala cca 705 mega na denní aukci - Aegis Elite, a teď koukám, příhoz tam není, a kredity také nemám. Co s tím, kam mám napsat, jak se to vyřeší?
    ID: 57012048
    CZ1
     
  2. Počul som že po reštartu serveru je stou aukciou dáky problém ostáva len čakať na opravu :)
     
    NÜMΣRÖ_ÜNÖ™ tohle ocenil(a).
  3. Thymius

    Thymius User

    Hlásím podobný problém, měl jsem ráno příhoz na Aegisu 485 M, nyní je tam 305 M (s rozdílem, že kredity mi to vrátilo)

    CZ3
     
  4. Korben

    Korben User

    NÜMΣRÖ_ÜNÖ™ Napíš si na podporu hry a nezabudni dodať aj čas aukcie.


    Thymius Ty máš aký problém , keď ti kredit vrátilo ?
     
  5. Gahan

    Gahan Guest

    Došlo k restartu aukcí kdo přišel o credity tak musí počkat pracuje se na tom a ztracené credity se budou vracet .
     
  6. Korben: Byla to aukce denní. Z podpory mi bylo odpovězeno :
    Dobrý den,
    aktualni problemy ve hre byly nahlaseny systemovym administratorum a jsou v reseni.
    Omlouvame se za zpusobnene potize a prosime o trpelivost.
    S pozdravem,
    Zdenek
    --
    Bigpoint podpora

    Gahane: děkuji.

    To je vše. :) Můžete nechat otevřené, napíšu až se mi kredity přičtou zpět klidně.
     
  7. Thymius

    Thymius User

    Korbene problém nemám :) Jenom jsem reagoval na to, že se to samé s dražbou stalo i na jiných serverech, což bylo způsobeno tím restartem :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Thymius Reštart prebehol na všetkých serveroch, preto sa to týka všetkých. :)
     
  9. Apokalipse

    Apokalipse User

    nielen ze je problem so stratou kreditov ale ja s casom ktory teraz prebieha... tiez som chcel drazit v dennych aukciach... na konci dna mi ukazovalo ze este pol hodina... nebudem predsa vhadzovat hned ked ma moze ktokolvek za pol hodinu predrazit nie? uz to ma nastvalo ze musim cakat az do pol 1 rana ked o 4 rano musim vstavat do prace.... tak si teda pockam... pred pol 1 rano pozeram a cas do konca dennych aukcii 23 hodin.... co k tomu dodat... vytocilo ma to teda poriadne... ked su dodubane aj ostatne aukcie nie len tie hodinove a pol hodinove...
     
  10. SkiLL-NamE

    SkiLL-NamE User

    Stalo se mi to stejné zrovna před hodinou. dal jsem tam 601 Milionů kreditů a dívám se ... kde jsem napsaný. NA CZ2 jsem to tam dal v 0:04
     
  11. Kredity mi nakonec vráceny nebyly, ale aukci jsem vyhrála - přišla mi zpráva že má nabídka vyhrála aukci na předmět Aegis Elite :)
     
  12. Ahoj víte už kdy bude opraven čas na aukci nebo to tak zůstane že už nebude korespondovat s realným časem momentálně mi končí hodinová aukce 35 minut po celé.Díky za odpověd
     
  13. Thymius

    Thymius User

    Podle zpráv to má být tak, že každý server by měl mít svůj čas ukončení aukce, aby nedocházelo k jednorázovému náporu na systém ze všech serverů :)
     
  14. Ale to je novinka do ted aukce na cz1 hraju v Praze končili hodinová vždy v celou hodinu denní v půlnoci a týdenní v neděli v půlnoci a teď je vše o 35minut posunuté
     
  15. Korben

    Korben User

  16. Apokalipse

    Apokalipse User

    Korben tak potom tymi aukciami dobre osierate hracov... ked raz ukazuje taky cas o par minut neskor uplne od veci... tak clovek ani nevie kedy ma drazit...
     
  17. Korben

    Korben User

    Apokalipse Vyberaj si láskavo výrazy! Tu nie si v šenku ! Dané časy dražieb majú svoje opodstatnenie. Bolo by lepšie aby dražbu zrušili úplne ?
     
  18. Apokalipse Na CZ1 je čas posunut o 15 minut. Od včerejška jsem vyhrál 4 hodinové aukce. Nechápu, co je pro tebe takový problém, prostě si přizpůsob příhozy tomu času, který vidíš v aukci a je to.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Stačí jedna téma, vzhľadom na čas založenia poprosím písať sem - Aukce

    Pre duplicitu LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.