pripojeni do hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pionyr66, 16/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj nejde mi se prihlasit se do hry jine ucty mi jdou ok ale tento ne prosim o nejakou napovedu dik hraji CZ-2 nemohu se tam prihlasit takze ho nevidim korbene.-prosim o pomocnou ruku
    prijdu o denni bonus pokud mi to nepujde - ted ti korbene mohu dat me ID je
    [​IMG]67622488 a jak to bude s nejakou nahradou pouzivam stale premiak a mam tuto hru moc rad diky za nejakou informaci ohledne nahrad
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
  2. Korben

    Korben User

    ID účtu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. medvidek62

    medvidek62 User

    nemohu se prihlasit vubec takze ho nevidim
     
  4. mám ten isty problem neda sa nalogovat ???????????
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nefunguje ani profil pilota, takže ide z čista jasna o veľmi závažný problém.
    Nakoľko za tým vidím chybu v spájaní serverov DE4 a DE5 a zle vyriešený problém
    s prihláseniami, čo ovplyvňuje dnešný problém s nenalogovaním.

    Že vraj pár drobností ohľadom titulov a hodností, veď tým pokazili, čo len mohli.

    EDIT: and*justice*for*all presne tak. To spájanie DE4 s DE5 mi pripadalo až príliš
    narýchlo urobené. Šité horúcou ihlou. A ako sa hovorí: "Práca chvatná, málo platná"
     
    Naposledy upraveno: 16/5/18
    **Horor** a and*justice*for*all tohle ocenili.
  6. keby sa k tomu aspon niekto vyjadril neh su hrači v klude ale ako vždy zase nik to nič nevie :mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Arya

    Arya User

    Aktuálně byly zaznamenány problémy s přihlášením na vícero serverech. Nejedná se o problém jen českých serverů. Na další informace a případné řešení budeme muset počkat.

    and*justice*for*all, Vyjádřit s můžeme až po tom, co informace zjistíme. A myslím, že je pochopitelné, že zjištění informací nějaký čas zabere. ;)

    -baghira2-, Situace, která byla v odpoledních hodinách se změnila. Tehdy nebyly evidovány žádné problémy, teď bohužel nastaly. Ale je zbytečné tady šířit paniku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Odpoledne nebyly evidovány problémy s přihlášením? Už před restartem , co proběhnul cca. kolem 18 hodiny se na cz1 nešlo několika lidem z ts ani přihlásit na účet. Psalo jim to tyto chyby.
    1.IP adresa serveru indexinternal.es nebyla nalezena.
    2.DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

    a těch chyb po restartu bude možná i více.
    [​IMG]
     
  9. ZOHAN presne toto robi aj mne na servery GE4 už som kontaktoval podporu tak čakam čo odpíšu
    Dobrý den,
    chybu analyzujeme a už se pracuje na její opravě. Prosím Vás o trpělivost a velice se Vám omlouvám za vzniklé problémy.
    Tak len čakat nič ine neostava
     
    Naposledy upraveno: 16/5/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. **Horor**

    **Horor** User

    Přesně, hlavní stránka a přihlášení začalo zlobit přímo po restartu okolo 18 hod na CZ1. Mně to teď vypadává, když chci jít na Profil pilota, na stránku klanu-členové, nebo Domů napíše to: Nelze získat název domény.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Arya

    Arya User

    ZOHAN, Odpoledne byl myšlen čas okolo 14:00, kdy jsem předešlý post psala. V tu dobu skutečně žádné problémy s přihlášením nebyly hlášeny. Aktuálně tady problém s přihlášením je, hlásí jej spousta hráčů i z jiných krajin. Od času, který jsi už zmínil.

    Problém byl přeposlán k vyřešení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. s3starcze

    s3starcze User

    Když sem vytvořil jiný účet tak mi to jde, ale na účtu kde aktivně hraji se mi při přihlašování zobrazí:
    Tento web není dostupný

    IP adresa serveru indexinternal.es nebyla nalezena.
    • Zkuste spustit Diagnostiku sítě systému Windows.
    DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

    a url je: https://indexinternal.es/?action=internalStart
     
    Greenhorn a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Greenhorn

    Greenhorn User

    Hlásím úplně stejný problém na CZ3 - malé nepoužívané účty přihlásit do hry i na mapu jdou, ale můj hlavní účet Mamina71 (ID je pravděpodobně 91285357, pokud jsem si jej kdysi správně poznačil) nefunguje - píše mi to úplně stejnou hlášku jako uvádí s3starcze.
    Zkoušeno v různých prohlížečích, na různých počítačích a dokonce i s různým typem připojení - jak v práci, tak i doma.
    Negativní výsledek pokusu o připojení je stejný vždy pro ten jeden hlavní účet. Divné.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Připojuji se k problému, který stále trvá na cz2. Na servery CZ3, globální evropa 1 a 5 se připojím bez problémů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Greenhorn

    Greenhorn User

    Hmm těšil jsem se drobně, že mi booster na čest z denního přihlašování vyjde krásně na neděli 27.5.2018, kdy se hodlám zase opřít na celý den do bran. Každé procento navíc se počítá :) Důležité bylo v tomto měsíci nevynechat v přihlašování ani jeden den.
    A tak mi to BP zabil, když se ve středu 16.5.2018 nešlo do hry s účtem ID 91285357 přihlásit.
    No co, je to jen hra. Jdu se těšit něčím jiným, dobrou.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  16. dobrý den hlasim že ani ted to nejde děkuji globalni evropa 4
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Nemohu se přihlásit na cz3. ID 86394081.
     
  18. také se nemohu připojit od včerejška na GE1
     
  19. Je to celkem zvláštní, ale já se na GE1, GE5 a CZ3 připojím bez problémů. Nejde mi CZ2, a pokud se dnes nelognu, tak už jen sbohem a šáteček na 10.000RSB jako bonus za premko. :oops:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. už to aj celkom dlho trva a stále nič :eek::mad:
     
    -baghira2- a holoska2 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.