PRIPOJENÍ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Orion12, 19/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. s tím ale musel BP počítat, v neděli je zátež nejvetší a ještě do toho spojily servery.. wow, to je asi jako opravit díru po atomovce izolepou :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Bohužel na fóru s lagy nic neuděláme, maximálně o tom předáme zprávu na BP. Také by mnohem více než negativistické řeči pomohlo udělat o pozorovaném problému hlášení, to alespoň při hledání příčiny může vývojářům pomoct. ;)

    Tedy kdo má na spojeném serveru problémy se hrou, prosím hlášení do témat Problémy s prihlásením na mapu a Ohlašování technických problémů ve hře.
     
  3. Limitless

    Limitless User

    2 hodiny se mi nedá nalogovat paráda hlavně ,že mám nakoupený slevák a boostery na víkend úžasné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Potencionalne riešenie [Aspon umna zabralo]: Pokial sa vám vytvára do nekonečna spojenie , nechajte otvorené herné okno , na straánke si otvorte hangár a dajte aktivovať novú lod počas toho ako vám vytvára spojenie , zabralo to umna aj u ludí z klanu :)
     
    -baghira2- a ИΞЯΘXSШK tohle ocenili.
  5. Dobrý deŇ.
    Nemôžem sa pripojiť na svoj učet na GE4.Vyhadzuje mi chybu-Forbidden you dont have to acces /ProjectApi/noInactive.php on this server. A neviem čo mam stým robiť
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Asi ide o údržbu serverov, pretože zajtra má prísť ku spojovaniu týchto serverov:
    IT3 -> GE7
    ES2 -> ES1
    TR6 -> TR4
    Predpokladaný dátum je 21.8. Pokým sa, na tom, vôbec nič nezmení.
    Post #33. - Aj pred týždňom sa stalo niečo podobné, a tiež bola údržba.

    Treba vyčkať istý čas a potom to, skúsiť znovu. O hodinu, o dve.
    My s tým vôbec nič, nateraz neurobíme. Bohužiaľ. Treba s tým rátať.

    P.S.: Minulého týždňa, taktiež prebiehala údržba toho 13 augusta 2018.
    Nakoľko tomu nasledovalo spájanie serverov GE2-cz3 so serverom cz2.
    Post #32. - Nakoľko to trvalo 14 a 15 augusta, teda sľúbených 48 hodín.
    - Ak si na to, ešte veľmi dobre, pamätáme. S tým musíme, teda počítať.
     
    Naposledy upraveno: 20/8/18
    Cruenta†Ultionem a *SATKO* tohle ocenili.
  7. Může za to přetížení serverů, upřímně se ani nedivím vzhledem k tomu jak je tato hra přeplácaná...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Zafod

    Zafod User

    Jo, určitě. A hele ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥ na jakých to vlastně běhá serverech když o tom tolik víš? Mohl by jsi mi napsat přesnou specifikaci? A jak vlastně ty servery v BP vypadají? Pokud je na nich někde žlutá kachnička tak to nejsou servery BP ale moje :D.

    Já tedy nevím, nelítám nějak aktivně, jen sem tam pro radost, ale hra mi celkem šlape. Jeden den jsem zaznamenal problémy a odhlásil se. Od té doby mi to běhá bez větších problémů.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  9. pepouch

    pepouch User

    Mám další "novinku"-zmizela mi loď a zůstala jen petka,většinou to je opačně,ale tohle?
    Zas to silně drhne,už mě to taky přestává bavit.
    :(
     
    -baghira2- a *Ł€Đ* tohle ocenili.
  10. *Ł€Đ*

    *Ł€Đ* User

    Vyber si jednu mapu a buď tam,a nemáš problém.Portuj přez cpu.
    Jednou jim to třeba začne fungovat jako dřív.Já tomu věřím.
     
    pepouch a -baghira2- tohle ocenili.
  11. pepouch

    pepouch User

    Díky za radu.Ale co teď,každý den znovu nastavovat lišty?Každá změna lodě znamená problém,třeba mi zůstane
    singa z cyborga u hammerclawu,samo nefunkční a jeho vlastnosti taky nejdou.
    To už bere motivaci k hraní.11 mě končí premko,má to vúbec cenu prodlužovat?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Arya

    Arya User

    Autor se více neozval, zřejmě je to z jeho strany vše.

    Pro neaktivitu uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.