Připojovat se s jedním ůčtem na jínné servery ale se stejným pokrokem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Filda, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Filda

    Filda User

    Chtěl jsem se zeptat proč nejde se připojit s ůčtem na jinný server ale že by jsi měl to jako na předešlém, skrátka pamatuji si že předtím šlo se připojit na jinný server a měl jsi všechno jako na druhém, příklad jsem na Cz3 a připojím se na Cz2 a mám furt golíka a vš vybavení ale ted už to tak není. Ted jsem sice na Cz2 ale mám dobrý jiný ůčet na Cz3 a chtěl bych sním hrát na Cz2 z kámošema ale...nejde to byl bych obič fénix.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Obávám se že si něco zřejmě pamatuješ špatně, odjakživa se vybavení vztahovalo pouze k jednomu serveru, i když se jednalo o stejný účet. Takže například pokud máš vybavený účet na cz3, a přihlásíš se na cz1,2, a ostatní servery, vždy budeš začínat kompletně odznovu a vybavení bude zvlášť pro každý ze serverů, nepřenáší se.
     
  3. Filda

    Filda User

    To nechápu vždit si to pamatují i moji kámoši ti DO hrají stejně dlouho jako já.
     
  4. Pamatuji až od 2009, a to tu nikdy nebylo.
     
  5. Korben

    Korben User

    Filda, Nič také tu nikdy nebolo. Nový server = nová výbava.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.