Přístup k účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dragon990228Dragon, 10/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,

    prosím, poraďte mi, co mám dělat, když se nemohu přihlásit na svůj účet který mám už hodně dlouho.

    Systém ho rozpoznal, i jsem si změnil několikrát heslo a nemohu se přihlásit. Vždy, když se přihlásím, tak se mi aktualizuje strénka, jen to "blikne". A není to tím že dávám špatné heslo, protože když ho schválně špatně zadám, tak mě web upozorní na špatné heslo.

    Prosím o radu, nejlépe admina :/,


    dragon990228
     
  2. tak si pošli zapomenuté heslo do svého mailu.

    a máš hotovo.

    Na hlavní stránce je zapomenuté heslo, zadej tam svůj mail a na mail ti přijde heslo, které si pak změníš...
     
  3. jaritko

    jaritko User

    •ŞĦΘCK▪ , čo tak poriadne čítať. Jasne píše, že heslom to nie je.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Dragon990228Dragon, To máš asi ban. Admin bude potřebovat tvoje ID a server, pokud se tím bude moci zabývat.
    Pokud nevíš ID, dej aspoň tag a server, zkusím tě o víkendu najít. Jak dlouho si nehrál?
     
    Naposledy upraveno: 10/4/19
  5. Npis si na podporu najkor budes zaseknuty niekde na test servi teda aspon mne sa tak spravala stranka ked test server uy nebol funkcny
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dragon990228Dragon, možno že si uviazol v medzi-serverovom priestore.
    Čo je dosť pravdepodobné., podľa toho, ako to presne popisuješ.
    Tiež sa mi niečo podobné stalo. A museli ma odtiaľ vytiahnúť a prehodiť.

    Musíš si o to napísať, aby Ťa odtiaľ vytiahli a prehodili na Tvoj vlastný server.
    Iné riešenie, bohužiaľ nie je. Priprav sa na možnosť, že to môže trvať až 48 hodín.
    Pokým sa im nepodarí dostať Tvoje meno účtu na pôvodný server.

    Musia však poznať Tvoje Id, server a prezývku v hre.
    Riaď sa ich pokynmi, nakoľko aj oni sa musia riadiť vlastnými smernicami.
    - Ale poslať Ťa tam môže, výlučne len skutočný moderátor. A nie spoluhráč.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
    Marvel-Black-Panther tohle ocenil(a).
  7. Arya

    Arya User

  8. Arya

    Arya User

    Autor se více neozval, dále bude komunikovat s podporou hry.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.