Přiznání Jurase za používání zakázaných prostředků

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 2/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korbene, modi.

    Prosím Vás, hráč Juras se veřejně příznává k používání zakázaných programů
    Má to i popisu pilota.

    Můžete mu účet prověřit.

    Prosím Vás. Chceme spravedlnost.

    Za pána boha, prosím dej mu co patří.

    Zde:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/ban-pushing-odpocet.112558/page-2#post-953611

    Profil pilota:
    https://cz2.darkorbit.com/index.es?profile=3jXGO&profileCheck=7NQwa&lang=cs

    Minimálně má klikačku, ale lítá mu to taky samo. Veřejne se tu doznal na foru.

    Prosím Vás při Všech svatých. Prosím prosím.
    Tohle není možné už

    Díky moc.
     
  2. jaritko

    jaritko User

    Možno som menej chápavý, ale môžeš mi prosím ťa konkretizovať, kde a ako sa v danom príspevku priznáva k používaniu zakázaných programov? Za objasnenie ti vopred ďakujem.
     
  3. Arya

    Arya User

    Tebou jmenovany hrac ma dle odkazu, v popisu pilota pouze vystrahu proti uzivatelum nepovolenych programu. Kdyz nezakroci BP, jelikoz od nich slysime pouze to, ze na botky je system a nebo, ze se pracuje na necem, co je prisne tajne. Ovsem zatim to nikdo z nas nevidel. Inu, tak se hrac rozhodl zakrocit sam.

    Uved mi tedy, kde konkretne se hrac priznava a k cemu?
     
  4. Perňa

    Perňa User

    Pokud mu to lítá samo, tak to natoč a přidej sem video. Pokud nemáš důkaz tak vůbec nepiš.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak může někdo někoho nepodloženě obviňovat,když ani neumí opsat nebo zkopírovat jeho nick?
    P.S. Hledá se hráč : Jurase.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. Juráás

    Juráás User

    Tento hráč mě zde neustále obviňuje, důkaz žádný nedodal, dále sem opět tahá náboženství což mě silně pohoršuje a na fóru to nemá co dělat. A to, že si navzájem přitakávají se slečnou/paní, která mi posílá takovýhle mail, který jsem okamžitě nahlásil, to o "něčem" svědčí.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/7/19
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    A odkdy se smí kopírovat zprávy co jsou na hlavní stránce, přímo na fórum a tahat to tady.
    Od toho zde máme pravidla fóra a tam se nad slunce jasnější uvádí, že se to nesmí.

    Vidím to na porušení pravidel:
    Pokud má někdo jiný názor než já, je to pro mě maximálně podnět, ale ne podnět k tomu,
    abychom si vzájemně vyměňovali nevraživé poznámky nebo se uráželi.

    Ani Juráás, by neměl být výjimkou. A pokud existuje spravedlnost, zaslouží si také obodovat trestnými body.
    Pokud moderátori nejsou zaslepeni. Mají být nestranní, neutrální a nikomu nenadržovat stranu, pokud vím.

    P.S.: A jak je vidět, je to jeho první přešľap tady na fórum. Zprávy z hlavní stránky, se sem tahat nesmí!
    - Spíš se něco takového nahlašuje na podporu, nakolik to s touto témou vůbec nesouvisí. A + je to OT.

    Teď si se přímo přiznal k tomu a to tím, že si to natahal tady na fórum. Jistě je toho, proti Tobě i mnohem víc.
    - Stačí jenom najít dostatek důkazů. Vyzerá to na ořezaný falzifikát. Nic víc.

    A pokud to není vyhrožování do reálu, nebo výhrůžky, pak to patří do sekce Chat.
    Nikdy né tady, mezi běžné přispívatelé na fórum. To již také o něčem svědčí. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 2/7/19
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    On ti to •ŞĦΘCK▪ jistě rád vysvětlí a vše doloží, ale až mu skončí oprávněný ban.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  9. Juráás

    Juráás User

    -baghira2- na podporu jsem to již hlásil, avšak nevidím jediný rozumný důvod k tomu zde fotku nezvěřejnit, jen ať každý vidí co je daná osoba zač, když k tomu přidám, že pravidelně zakládá klan s názvem "Linda je "zde urážka" odešlě válku klanu *** a klan ihned zruší vyplývá mi z toho, že není duševně zdravá a tudíž je nutné na to upozornit širokou veřejnost. Navíc pravidla jsem četl a nic o čem tu píšeš tam nevidím, takže buď jsem byl nepozorný, v tomto případě se neboj mě poučit a nebo jsi byl nepozorný ty.

    EDIT:
    Hráč shock je na tom duševně nejspíš stejně, také náhlášeno na podporu, nikdo mi vyhrožovat nebude.

    [​IMG] [​IMG]


    EDIT 2:0
    aby vlákno nezabíralo mnoho místa přihodím jen odkaz, kdo chce nechť si přečte a pobaví se.
    https://ctrlv.cz/Jida
    https://ctrlv.cz/9pJP
    https://ctrlv.cz/cdqc
     
    Naposledy upraveno: 2/7/19
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    V něčem máš pravdu, v pravidlech stojí:

    Že zde nikdo nesmí být zesměšňován, urážen, ponižován nebo zraňován.
    Respekt vůči druhému je nejvyšší princip.


    Slovní potyčky:
    Porušení tohoto pravidla bude mít důsledky pro všechny zúčastněné uživatele.
    Jaké důsledky z toho konkrétně vyplynou, bude záviset na závažnosti přestupku.

    Výhrůžky
    Neakceptujeme žádné vyhrožování. Pokud bude někdo přistižen při vyhrožování, bude následovat oficiální výstraha.
    Další kroky si vyhrazujeme.

    Na druhé straně:

    Spamování
    Tak jako i v jiných fórech, ani zde si nepřejeme, aby byly diskuze zahlcovány zbytečnými příspěvky (spamy) a stávaly se tak nepřehlednými. Při opakovaném spamování si vyhrazujeme další kroky.

    Zodpovědnost
    Každý uživatel je zodpovědný za svůj vlastní příspěvek.

    a hlavně: Obrázky
    Tyto obrázky jsou samozřejmě povolené, pokud neporušují platné právo nebo naše pravidla pro fórum.

    Ovšem že tyto Obrázky se nejsmou vkládat bez souhlasu druhé osoby, pokud s tým osobně nesouhlasila.
    - Takže tím jasně porušují platné právo, nebo naše pravidla pro fórum.


    Právě sem Tě usvědčil z porušení pravidel zdejšího fóra. Je len otázkou času: či Ti to moderátori budou tolerovat.

    P.S.: Protože, měl si se předem zeptat moderátorů; zda jsou Tvé obrázky ok nebo ne. Jenom tolik k tomu.
     
  11. Perňa

    Perňa User

    Já si myslím, že tady k žádnému zesměšňování nedošlo, pouze se ukazuje smutná realita, když někomu přepne.
     
  12. •ŞĦΘCK▪ protože to tady čteš, tak si uvědom, že Juráás je jeden z nejpoctivějších hráčů na serveru GE2 a do hry dal víc peněz, než si ty umíš představit. Navíc se snaží s aktuálním stavem hry něco dělat stejně jako FrOg!_Is_Back_[SvK], zatímco ty tady jen píšeš a křivě obviňuješ a slepě bráníš své "kamarády" o kterých nevíš ani 1/3 pravdy ;) Doufám, že ti ten ban prospěje, a že se konečně zamyslíš nad svým chováním.
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    pyяø•uиsтøppαblє tohle není Tvé obviňovací vlákno. To si uvědom.

    Nakolik autor tématu, nemůže teď reagovat: Prosím za něj o Lock této témy.
    Koukám, že moderátori tohle skrytě podporují. Jinak by to, už dávno zavřeli.

    P.S.: Myslím si, že to by už stačilo. Kopání do jednotlivce, zrovna není kóšer.
     
  14. -baghira2- já nikoho neobviňuji, ba naopak bráním hráče, který byl v tomto vlákně neprávem obviněn!
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Neprávem? Čítal si pozorně vše pravidla fóra?

    Obrázky
    Tyto obrázky jsou samozřejmě povolené, pokud neporušují platné právo nebo naše pravidla pro fórum.

    Ovšem že tyto Obrázky se nejsmou vkládat bez souhlasu druhé osoby, pokud s tým osobně nesouhlasila.
    - Takže tím jasně porušují platné právo, nebo naše pravidla pro fórum.

    Juráás tím porušil pravidla fóra také. Takže opatrně s takýmito vyjadreniami.
    Měl se předem zeptat moderátorů; zda jsou jeho obrázky ok nebo ne. Pokud vím, to nespravil.

    Snad to již chápeš, že spravil přešľap. Pravidla fóra se mějí dodržovat striktně, jenom o to mi jde.
    Když se nájde v nich díra, pak si to každý vykládá po svém & pak, co není zakázano je povoleno.
    - A právě to, je na tom špatně.

    Jistě že to, čeho se autor tématu dopustil, nebylo správně. Ale vykládat si pravidla po svém, to také ne.
    Vysvětlím: třeba nastavit nové pravidla, aby v nich nebyli díry. A aby je nebylo možné obcházet.

    Ovšem, Obrázky se nesmou vkládat bez souhlasu druhé osoby, pokud s tým osobně nesouhlasila.
    - Nakolik obcházení tohoto kroku, je zrovna tak špatné a neomluvitelné. Přijedu s novým řešením.

    P.S.: Juráás a Tobě to nevadí, že si někdo v této témě, napomáha s oceňováním dalším multi-účtem -Juráás2- ?
    Či je lepší vytahovat jenom to, co se Ti hodí? Jo je to: kázaní pít vodu a přitom pít víno.
     
    Naposledy upraveno: 2/7/19
  16. Perňa

    Perňa User

    -baghira2-

    A proč se oháníš jen proti němu a neřekneš něco proti tvé "kamarádce" Marice, která sem na fórum dala obrázek na kterém bylo jak má hráč puštěného bota. To ti přijde v pohodě ?
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Perňa, ale to by bylo odbáčanie od tejto témy. A to by se zde nemělo řešit.

    Když to chceš slyšet, nebylo to správne.
    Ale: Obrázky se nesmou vkládat bez souhlasu druhé osoby, pokud s tým osobně nesouhlasila.

    Pravidla jsou nastavené špatně. A pokud si jich hráči budou vykládat po svém, k ničemu to nepovede.
     
  18. Juráás

    Juráás User

    Toto tvrzení máš něčím podložené? Nebo jen hádáš?

    To, že si někdo založí účet s podobným nickem, pod kterým na fóru vystupuji já, s tím nic neudělám. O můj účet se nejedná, avšak pokud máš podezření, že je to můj "multi účet" splň svou "občanskou povinnost" a nahlaš mě.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Juráás tak to funguje na normálných fórach, pokud mají normální pravidla. A pokud je normální společnost.
    Tady je to úplně specifické a naopak. Tady se dá úplně vše obejít.

    Netvrdím že ten multi-účet je Tvůj a ani to podezření nemám. Jenom sem se ptal, či Ti nevadí, že nese stejné jméno.
    Lidé sme různí. Někomu to může vadit víc a někomu míň. Být Tebou tak mi to vadí, že mě někdo kopíruje a paroduje.
    I když může jít o multi-účet někoho úplně jiného. Jako zde: https://board-cs.darkorbit.com//posts/953576/likes

    Ovládej se Prosím a kroť své emoce. Takové expresní výrazy na fórum nepatří. Promiň, ale fórum čtou i děti a mladiství.
     
    Naposledy upraveno: 2/7/19
  20. Juráás

    Juráás User


    A proč by mi to mělo vadit? Ani moje křestní jméno není unikátní, dokonce ani mé přijmení není jedinečné v republice a mám kvůli tomu plakat nebo to snad řešit? Proč? Přejdu to úplně stejně jako zde.

    Upřímně je mi ukradené jak fungují jiná fóra, na tomto fóru jsou pro mě důležitá pouze pravidla tohoto fóra a dále VOP.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.