Přiznání Jurase za používání zakázaných prostředků

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 2/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. whiskey21

    whiskey21 User

    jaký emoce ? vaghiro mluvíš zcestně ...chápu ,že jste kamarádi a musíte se navzájem bránit . Však né nadarmo se říká ''vrána k vráně sedá,rovný rovného si hledá ... ;)
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Juráás Možná.
    Být tuctový člověk a nevyčnívat z radu, to bych určitě nechtěl. To by sem nebyl sám sebou.

    Na normálným fóru, s normálnými pravidly a normálnou společností, by se to nemohlo stát a projít.
    Všude jinde, by byl už dávno Lock takéto témě. - To sem pod tým myslel.

    whiskey21 myslel sem si o Tobě, že si normální a zlatý člověk. Místo toho začneš psát nadávky na fórum.
    Aby si je každý mohl pročíst? O to Ti jde?

    To mi od Tebe nepřídě příliš kóšer. Protože: nikdy si takový, předtým nebýval. Kdo si Tě koupil?
     
  3. whiskey21

    whiskey21 User

    -baghira2- jo jsem v pohodě a normální člověk .. ale pochop já nejsem jediný komu vadí jak to tady v poslední době funguje ... přiděláváte práci moderátorům ... a já už mám pomalu bouli na čele jak se po něm furt klepu prstem ,z toho co tu čtu za blbosti. Nic proti tobě , mír.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    whiskey21 já sem s tým nezačal. Mír. Doufám, že už je to OK.

    Kdyby dali moderátori této témě už dávno Lock, nemuselo by z toho, vůbec nic vyjít.
    Jinak v pohodě.
     
  5. Arya

    Arya User

    Vidím, že někteří asi pobyli dlouho na sluníčku. Jinak si nedovedu některé příspěvky vysvětlit. :confused: Myslím, že každý si udělá obrázek sám o tom, jaký kdo je. Mně osobně stačí hráčovo vystupování na foru a vím, která bije.

    Co se týče podvodníků, stále zůstává otevřeno téma s možností vkládání videí o těchto hráčích-nehráčích. Případná videa můžete posílat tam.

    Uzamknuto.
     
    ஃWolffяimusஃ, Juráás a Kindly tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.