pro korbena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Slotr, 9/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slotr

    Slotr User

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/nenacita-stranka-cz3.105702/#post-878312

    Ahoj korbene testy dodam jak mile pojede forum protože ono jak mi nejde DO tak mi nejde ani forum potom pomě mužeš žadat njake testy ne že mně pošleš na jine forum za odkazem co se mi pokaždem kliknuti stranka načita 20min cca 2h prace než bych se tam dostal a jak mužete dat vědět o nove akci emailem mužete dat vědět i že hrá bude hrátelna a ne že při každem npc v novym hernim klientovi mam 1fps cca od 15:00 při každemn vystřelu sek
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Varovné body,

    takéto posledné temy alias slovo si odpusť

    LOCK
     
  3. Korben

    Korben User

    Slotr, Keď môžeš písať na fórum, tak môžeš dodať aj testy. Zatiaľ čo si tu vytvoril zbytočnú tému, tak už mohli byť testy na fóre. Bez testov na fóre , sa chyby ťažko hľadajú. Tak že buď budú testy na fóre, alebo čakaj kým to urobí niekto iný a kým sa chyba odstráni.
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.