pro mariku

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥7777777♥, 29/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj chtěl bych napsat pár věcí k posledním tématum ohledně mariky
    založil jsem víc účtů obešel jsem systém a vytvořil jsi vlastního bota ne ten za který je *** user nebo ty co vytvořil sám bigpoint a jinačí ten můj na jiných účtech nebyl ani rozpoznatelný systémem.
    Pro dobrou věc účet jsem poté nabotoval 36 leté kamarádce Marice která je asi nejlepší povahově človek jakého znám jako hodňunkou co vždy chtěla pomáhat ostatním četl jsem co tady psala a jak jste se k ní zachovali ne jen na foru ale taky na chatu ne všichni někteří frajeři ji taky podpořily taky korben až na zesměšnovaní rozhodl jsem se jí bránit viděl jsem jak Marika přes chat dokázala pomoct člověku který chtěl ukončit život myslím nick měl schyzofrenik cz3 vy co jste jí ukřivdily jsi myslím že jste banda šašků co stejně nic neovlivní ve hře jenom stracý čas kecama o ní možná tak ban může dát a hrajete jsi tu na něco mě to je jedno nějaký ban ja jsi nabotuju klidně dalších 10učtů když budu chtít spíš mi vadí že marika už kuli tomu moc nechce hrávat i když napsala zlepšovací návrh na hru nic ti nedalo právo ji přirovnávat příslovím k zloději a snažit se být borec tím že zhodíš ženskou na forum že na cz 3 je komunita nejde o urážky nebo soutěživost ale obrana proti bossingu ženy kdy podle tvojí reakce v marikyném tématu jde o nadržovaní hráči co do toho rve prachy a dělá mu dobře jak mu podlízají pokřivené mentality servru špekouni feťáčci lidi na téhle hře závislý a nerdi z brýlema neznamená že ji nějaký panic z Vidlákova myslím Nick tomark bude urážet stará babka Marika jménem peta a ten kdo tomu měl zabránit byl ještě proti ní a ignoroval sexualní narážky na ní na chatu které jsem sám viděl a pak ji zablokoval chat na měsíc napsala to tam z druhého učtu píšu to pro ní založila jsi klan na vybotovaném účtě a tam dostávala tu hru výš

    než by se někomu zdálo
    s tím co měla k dispozici a svojí fantazií měla tam furt plno snažila se lidem pomáhat až po tom všem se rozhodla že nechce tuhle hru podporovat s takovým přístupem jmenovaných kategorií hračů a některých moderátorů rozpustila klan přestala motivovat hráče do života na což má jak jsem se dozvěděl taky kurz
    https://www.ipvz.cz/o-ipvz/kontakty/pedagogicka-pracoviste/klinicka-psychologie/vzdelavaci-akce
    podpořím jí v podání žaloby přímo na adresu Bigpoint GmbH. Drehbahn 47-48 20354 Hamburg Germany. Telephone : +49 40 881413 0. E-mail info@bigpoint.net. na team moderatoru a některých hraču za sexualní obtěžovaní a kyberšikanu
    Marika na darovaných učtech jako blackandwhiteAnděl a nebo Marika můžeš je zabanovat něco jsi už najdete pak ale soudní cestou pujdou všechny kde došlo k porušení pravidel nick Bugpoint neni věc za kterou se dostane ban na chat ale blokne se permanentně taky s těma co jí urážely přejmenovavaním peta a řešilo by se taky prodávané účty z dukazy doloženýma přímo na adresu myslím že by se našlo více lidí co by se k ní přidaly a cítí se okradnutí a nebo podvedení ps mariko mám tě rád držím při tobě s návrhy na zlepšení hry s tebou souhlasím pomohla jsi hodně lidem přes počítačovou hru i když to někdo nevidí a chce ti škodit (-:
     
    leosacek tohle ocenil(a).
  2. MINNORIT

    MINNORIT User

    :D:D:D:D:D, ha dalšia najdlhšia veta na svete , rekordy sa lamu stale :D:D:D:D.
    Som zvedavý na Korbenovu reakciu... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::D.
     
  3. Looong story and drama... ach bože tohle miluju. Kdyby tak někteří tou hrou nežili :D
     
  4. ♥7777777♥ Není nad to ve hře chat ignorovat, když se s tím člověk pak není schopnej vypořádat. Zlatě, že účet nemám na žádném cz serveru.. :D
     
    Łïmïtlεşş a jaritko tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Další zbytečný výstřel do tmy. Tolik porušení pryvidel fora v jednom příspěvku, téma směrované na moderátory a adminy, nářky bez důkazů a ten název. Človíček si vylil dušičku, ale hází hrách na zeď.
    Jak to asi dopadne?
    Dám Ti radu do života. Sem to nikdy nepiš bez důkazů a stěžovat si na podpoře na adminy?
    Přečti se ten skvělý román o rytíři smutné postavy.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. ddavidd11

    ddavidd11 User

    :D tak ta asi dohrála uplně dle toho co píše :D
     
  7. Korben

    Korben User

    ♥7777777♥, alias ÚčtyStromŽivota , konkrétne [†☯†]Marika[†☯†]. Niekto nám tu trpí schizou, alebo že by podobnosť čisto náhodná v napísaní príspevku jedným súvetím?


    Ja stále tvrdím, že slunce je svině, noste rádiovku nebo pak zblbnete. :rolleyes:

    Možno niekoho sklamem, že MINNORIT :D, ale k tomuto sa vôbec nemienim rozpisovať. Klávesnica mi už z polovice nefunguje a na toto ju zbytočne ničiť nebudem.

    Viac tu nieje čo riešiť a pre autora, len jedno info. Multiúčet na fóre bude zablokovaný. Ten kto nevie písať z hlavného účtu, prizná sa k podvodom, tu nemá čo robiť a na nejakej dôvere to tiež nepridá. Nemyslím si, že by sa slušný hráč za teba postavil.

    Ako hovorí klasik, "Bože netrestaj, ale rovno uder" sa s tebou rozlúčim.

    Chcel som ešte počkať a požiadať Cruenta†Ultionem, na vypracovanie psychologického profilu, ale znížili mi rozpočet a tak by som ho nemohol vyplatiť. :D

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.