Problém chatu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pepíno-EIC-, 5/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rád bych kdyby mi nekdo poradil na jednom pocitaci mi chat jde a na druhem mi to pise Authorezein failed poradi mi nekdo? Uz sem skousel i CCleaner a nepomohlo :(
     
  2. Máš ty počítače na stejné IP adrese?
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Ban na dobu neurčitou - Code 0 / Authorization failed!

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ?Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
    Pepíno-EIC- tohle ocenil(a).
  4. Já hraju i jiné hry od BP a u nich mi to jde v pohode :) A kdyz jsem ve skole na PC tam mi chat jde a doma nejde :(
     
  5. Pravděpodobně máš ban na IP adresu z domova. Přečti si příspěvek od Spartakus, hlavně tohle:

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ?Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
  6. Dommoss12

    Dommoss12 User

    Dobrý večer přeji. Již několikátý den mi nejde chat , neustále to píše ( Authorization failed! ) Poradí někdo či navede na cestu odstranění tohoto problému ? Děkuji za odpovědi
     
  7. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    To snad nemyslíš vážně?! Příspěvek Spartakuse je vítr či co?!
     
  8. Dommoss12

    Dommoss12 User

    Citat smazany
    Dobrý večer, to především ! Netuším kdo jste či co ?! a zcela vážně se nedomnívám, že víše zmiňovaný příspěvek je vítr . Snažím se dobrat odpovědi k problému , který nastal na mém účtu ( to jen k upřesnění ) . Zcela zodpovědně mohu s jistotou prohlásit, že jsem se nedopustil žádného překročení pravidel a tudíž nechápu , proč musím řešit něco co jsem nezavinil ?! Dle mého je toto počínání NEADEKVÁTNÍ . I tak Vám děkuji za odpověď a snad se dočkám bez urážky ( erudovanějšího názoru )
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/10/14
  9. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Za 1) předchozí příspěvky se necitují.
    A za 2)
    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.
     
  10. Axar

    Axar User

    Ráno jsem řešil stejný problém. Myslím že je chyba někde na jejich straně protože těch hráčů co jim nejde chat je více.
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dommoss12, dobrý večer. Na internetových diskuzních fórech a hrách bývá většinou zvykem si navzájem tykat, ale pokud vyžadujete vykání, není problém.

    Já také netuším kdo nebo co jste, nicméně pokud pro vás výše zmíněný příspěvek uživatele není větrem, zajisté jste si jej důkladně přečetl. Ale mám vážný důvod domnívat se že ne, a nebo ne důkladně. Pro jistotu jej vám sem vložím znovu, s barevně označenými kritickými místy:

    A když se dívám kolik účtů bylo přihlášeno na vaší a autorově IP, ani se nedivím. Dále vám důrazně doporučím přečíst si Jak správně přispívat na fórum a přispívat na fórum jen z jednoho účtu.

    Pepíno-EIC- IP ban je logicky přidělen na IP adresu, takže pokud je na druhém PC jiná adresa IP, na kterou není ban přidělen, chat ti tam půjde.

    Mimoto pokud se nahlašuje případný problém, je třeba uvést ID a server, ani jedno tu nevidím.

    Více tu nevidím nic k řešení, LOCK!
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.