Chyby PROBLEM MASK CZ1

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 21/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Na cz1 chcem nahlásit problem :

    Vymazan, Jessie


    Snáď je to chyba a nie zas novinka :p

    S pozdravom Jake
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/10/16
  2. No ja sa nechcem hrať na slovíčka, budem rád ak s tým niečo urobia, ale že "sa na to pozrú bližšie" nikde nepísali ;)
    Je to dlho, minimálne čo som si 100% istý tak od problémov s formáciami a skill dizajnami, no problém je teraz práve v tom, že silnejšiemu, resp. rýchlejšiemu hráčovi stačí jedna dobre upravená konfa, pričom slabší hráč túto "funkciu" maskovacieho CPU (takto to v odpovedi doslova bolo napísané, akože je to "funkcia" a nie bug) prakticky nevyužije, pretože potrebuje obidve - tým sa zase o kúsok prehĺbi priepasť medzi silným a slabším hráčom.
    Každopádne mal by si si nechať tú testovaciu loď pozrieť v servise :p a možno by bolo lepšie ten "návod" v prvom a ostatných príspevkoch cenzúrovať...
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ...pokúsime sa interne zistiť viac informácií.

    No každý hráč môže si to takto urobiť ak chce a má na to. Jednak chápem prečo by to dávalo zmysel to takto mať ako sme rozoberali, ale jednak je to veľmi silná vec.

    Samozrejme osobne sa na to pozriem ešte ďalej aj ja pretože mi to príde zvláštne a uvidíme, prípadne to nahlásime a uvidíme.

    Príspevky som vymazal, práve kvôli tomu nech sa informácie nerozširujú ďalej.
     
    ChuckNorris tohle ocenil(a).
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ChuckNorris ešte raz diky, uvidím čo sa stým dá urobiť. ak bude mať Orome alebo Borat viac informácií môžu sa sem vyjadriť prípadne znovu otvoriť tému keď tak.

    Zabráneniu zbytočnej diskusie dávam
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.