Problem pri herkulovi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LeilaJ, 27/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LeilaJ

    LeilaJ User

    Zdravim vás....neviem ci je to celoplosne no stalo sa mi to po prvýkrát....ak mam vybavene vsetky konfiguracie s full herkulmi tak mi len pri jednej stihacke ukaze bonus 38%...ostatne normal 20%..co spravne by malo pridat ku kazdej stihacke...35%
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    más pravdu,ale mne ukazuje 38% aj pri Havokoch,aj Herkuloch no to je gulás
    GE1
    [​IMG] 77210411
    p.s. skusal som ich z letunov povyberat a dal som znovu spät,ale je to to isté.Zrejme to chce ranný restart
     
    Naposledy upraveno: 27/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Spartany : 21 % dmg , 32 % shd , GE7
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Je to pouze vizualni chyba, bonus na mape je stale pocitany tak jak ma.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Warden

    Warden User

    BP zmiňoval tuto chybu v posledním emailu, kdy se opravovala chyba sekajícího se hangáru při full Demon. V emailu ujišťoval, že se jedná jen o vizuální chybu a že všechny designy pracují správně. Také uváděl, že se to řeší.

    The display bonus on drones is currently being shown incorrect however this is just a display issue and being looked at.

    Téma si dovolím uzamknout. Další diskuzi na téma letouny prosím veďte ve vlákně Diskuze: Letouny. Děkuji.

    Duplicitní téma

    LOCK
     
    -baghira2-, jan42 a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.