Problém pri opravení sa na mieste/porte

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CrazyLove, 15/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CrazyLove

    CrazyLove User

    Dobrý deň,

    Poprosil by som o radu.

    Pám problém s opravením sa na mieste/na porte. Po zostrelení sa mi klasicky opraví tabuľka s možnými opravami, ale pokiaľ kliknem na možnosť Na mieste/Na porte po opravení sa mi prehrá animácia s mojim výbuchom, pričom sa s loďou viac nedá hýbať, musím vždy znova resetnúť herné okno. Po resetnutí sa normálne objavím na mieste kde som sa opravil s tým, že ma to zatiaľ čo som načítaval okno loď normálne opravovalo aj dopĺňalo štít.

    Pingtest:

    [​IMG]

    Nový Pingtest:

    [​IMG]


    Speedtest:

    http://www.speedtest.net/my-result/3484156070

    Java:

    [​IMG]

    Flash Player: Verzia 13.0.0.182

    Deje sa to na oboch prehliadačoch na ktorých hrám:

    Opera:
    Verzia 12.16
    Build 1860
    Platforma Win32

    Chrome:
    Verzia 34.0.1847.116 m

    Typ operačného systému:
    Windows 7 Home Premium 64bit

    Samozrejme, CCleaner použitý, vymazané dočasné súbory, zbytky súborov, cookie a Internet Cache.

    Ďakujem za každú radu, ktorá by mi pomohla vyriešiť tento problém. Už ma nebaví po každom puknutí znova načítavať herné okno.
     
    Naposledy upraveno: 6/5/14
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Problém pretrváva?

    Inak používaš starší typ opery, skús si stiahnuť normálnu operu, testoval som to a problém som nevidel pri oprave na mieste či porte.
     
  3. CrazyLove

    CrazyLove User

    Problém naďalej pretrváva, i keď po poslednom reštarte (nie klasicky rannom, ale rešt. cez deň) sa to stáva menej, približne raz za 5-10 zostrelení.

    Skúsim teda stiahnuť aj tú najnovšiu operu, ale problém v tom by som nevidel, keďže sa mi to deje takisto aj na chrome, ktorý je na najnovšej verzii.

    EDIT: PingTest a SpeedTest aktualizovaný.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Dúfam, že aj java a FP sú aktualizované. To, čo popisuješ sa mi pár krát stalo v minulosti avšak mal som problém s odozvou na server a duplicitnú javu v PC, takže som to priradil k tomu.
     
  5. CrazyLove

    CrazyLove User

    [​IMG]

    FP verzia 13.0.0.206


    No uvidím, mám stiahnutú už najnovšiu operu, pár dní počkám a dám vedieť :)
    Budem pár dní na tom hrať, uvidím či problém bude/nebude pretrvávať a ozvem sa.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Super, budeme teda čakať na tvoju reakciu. Napíšem ti sem post aby si mohol reagovať bez nutnosti vytvárať multipost.
     
  7. CrazyLove

    CrazyLove User

    Problémy som už nespozoroval, neviem čím to bolo a kde to bolo, ale pravdepodobne sa to vyriešilo pri spomínaných reštartoch servera.

    Hra mi beží tak jak má, problém vyriešený, nemám ďaľšie otázky. Ďakujem a môžete uzavrieť :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Vyriešené, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.