Problém s banem.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »ШΛЯ«cz»SŦ¥ŁΣ«NEW, 18/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nevím jestli píšu jsem správně ale mám dotaz.(píšu sem protože podpora mě ignoruje)
    Když dostanu ban např. 14 dní na účet, odblokuje se mi účet po 14 dnech sám?
    Předem děkuji za odpověď a případně se omlouvám, že toto píšu ''nejspíše''někam jinam.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Nemusi. Zalezi na tom co ti napsala podpora. Pokud ti napsala ze se automaticky odblokuje, tak se sam pusti. Ale pokud ne, tak musis pozadat odblokovani. Ale k odblokovani je potreba ID nebi BIG cislo.

    Ale podle dotazu soudim ze neznas ani na jak dlouho mas ban?
     
  3. Citát zmazaný
    Ano nevím.
    Protože nemůžu napsat na podporu, protože ten mail co je na účet, neexistuej, protože byl zrušený(byl to školní)
    Ale obojí znám.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/14
  4. Korben

    Korben User

    Predchádzajúce príspevky sa necitujú. Je jedno aký to bol email. Keď si v škole skončil , tak si si mal email zmeniť. Podpora ti email nezmení a nebude s tebou komunikovať mimo autorizovaného emailu. Email je jediné čo ta spája s účtom. Ak k tomu nemáš prístup , potom máš smolu.
     
  5. Dobrá, a proto se ptám: pokud sem dostal ban na třeba 30 dní, bude mi účet po 30 dnech vrácen aniž bych musel napsat na podporu?(pokud je to permice tak je mi jasné že bez mailu a podpory to nevyřeším...)
     
  6. Korben

    Korben User

    Kolega ti už napísal ako to je.
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Ono i pokud mas ban treba na tyden a neni na automaticke odblokovani, tak musis napsat na podporu s emailu co patri k ucte. Pokud email nemas ,tak bohuzel to uz ti nikdo nepomuze.
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    A ja ti opet pisu, pokud ban byl dan takovy ze se automaticky odblokuje ucet, tak ano sam se pusti. Ale pokud je potreba na odblokovani napsat na podporu,tak se ti neodblokuje.
    2 druhy banu, automaticke odblokovani a napsat na podporu.
     
  9. Ano chápu, děkuji za vysvětlení.Toto mi na podpoře neuměli vysvětlit...A pak něco odepsali ve smyslu že spamuju atd...
    Budu doufat že jsem dostal ban na automatický odblokování...
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Tento ban se dava malo kdy. Radsi spolehat na tu horsi variantu.
     
  11. No tak to jsi mi neudělal radost...ale alepsoň jste mi to objasnili.Ještě 1 věc, mohl by jsi mi alespoň říct, jestli mám ban na automatické odblokování či že musím napsat na podporu?
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    Nenapsal jsi ID,takze nemam to jak overit.
     
  13. myslím,že nemusí ID stačí třeba číslo BIG jestli ho někde má uložené a už jsem zde četl,že se dá i podle přesného znění jména ve hře dohledat ID.
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    Opet opakuji, nick nestaci. K dohledani daneho uctu musi byt ID nebo BIG.
     
  15. Leon

    Leon Guest

    Ne nepomůže mu žádný nick ve hře. Herni účet lze dohledat pouze pomocí ID nebo BIG čísla.
    Administrator neni od toho , aby hráčům hledal jejich id.
    Pokud něco hráč řeší, musí dodat ID nebo BIG číslo.
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Leone, některá pravidla postrádají logiku. ID je dle podpory nejdůležitější údaj ve hře, ale nikde tato skutečnost není zmíněna. Dokonce i ve VOP se o něm píše jen na jednom místě a jen tak jakoby mimochodem, takže poprvé, kdy se člověk dozví, že ID je důležité, stane se tak až při prvním průšvihu. V klanu to řešíme tak, že raději evidujeme všechna ID členů pro případ, že dojde k průšvihu, ale tím řešíme jen náš klan. Člověk by měl být trestán za to co provedl a ne za to, že nezná svoje ID. :(
     
  17. Leon

    Leon Guest

    TRIXT to ano, ale na druhou stranu,
    1) na foru se toho o tomto napsalo už dost, tedy pokud někdo nechodí na forum, nemá informace.
    2) píšete o tom občas i na chatu hry.
    3) kdyby to bylo vyznačeno ve VOP, kdo by to věděl? Skoro všichni jen zaškrtnou a nikdo to nečte.
     
  18. ID: 68142579
    server: Česko 2
    Tyto údaje mám zapsané.
    Mohl by jsi mi teda alepsoň něco prozradit ohledně ''nejspíše'' banu?
     
  19. Leon

    Leon Guest

    Tady ti nikdo nic nezjistí.
    Ban na účet musíš řešit na podpoře hry.
     
  20. To vím, ale já se tu ptám Belgama, on zná celý příběh..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.