Problém s banem.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »ШΛЯ«cz»SŦ¥ŁΣ«NEW, 18/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Ted uz ho znam, on totiz ten email spamoval na podporu. Takze napis si na podporu hry, ale pouzij jiny email, aby opet nenastali problemy.
     
  2. Takže pomalu...Mám napsat na podporu jestli by mi mohli zjistit za co mám ban?Vypsat ID, server atd?a zadat tam jiný e-mail?Ale to mi napíšou, že to není můj e-mail (nejspíše).
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Napis na podporu z jineho emailu a pripis tam ze Te posilam ja.
     
  4. Myslíž že mi uvěří?Ale mohu to zkusit :) .

    Nechci spamovat proto se tě tady jště zeptám:
    Druh problému: Problém ve hře

    Dobrý den, rád bych se zeptal za co mám ban.
    ID: 68142579
    Server: Česko 2
    Ještě chci dodat, že mě posílá Belgam z fora.(kvůli jinému mailu)

    A mám ještě dopsat třeba odkaz na toto vlákno nebo tak aby věřili, že si nevymíšlím?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/11/14
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Nepis tu prispevky pod sebe a jinak kdyz te tam posilam,tak ver tomu ze o tom vedi.
     
  6. Dobře, děkuji.
    --------------
    Pane Belgame, smekám před vámy :)
    Já už myslel že ta Hvězda a 4 roky hraní smažu ze života :)
    Díky vám, jsem byl odblokován :)
    Jen bych se ještě chtěl zeptat, co přesně znamená toto co mi poslali?
    Dobrý den,

    problem je ten ze email z ktereho jste nam psal na podporu hry, neustale odesila zpravy zpet na podporu hry. Jelikoz jsme Vas nemohli sehnat ve hre, museli jsme Vam ucet zablokvoat.
    Bylo by dobre nejak email obnovit a pote zmenit na ucte, aby nedochazelo k zbytecnemi spamu.

    Ucet Vam odblokuji,ale uvedomte si ze pokud to nenapravite, nebudeme Vam v budoucnu moc napomoc.



    S pozdravem,
    Zdenek
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/11/14
  7. TRIXT

    TRIXT User

    »ШΛЯ«cz»SŦ¥ŁΣ«NEW: Píší ti, aby jsi zašel do školy, požádal o přístup k danému emailu (myslím, že by ti mohli vyhovět), pak si email ve hře změnil na jiný a poté co změnu potvrdíš na školním i na novém emailu ti mohou zase ten školní email zrušit. Pokud to neuděláš, pak můžeš mít v budoucnu opět problém.

    Předpokládám, že platí co jsi napsal na začátku:
     
  8. Ano.Sice do školy nechodím.Ale skusím tam zajít...
    Tohohle účtu si vážím...A jsem rád že jste mi dali šanci.
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.