problem s captcha

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem JohnyJJH.SAGR, 1/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. uz asi 3 dny nemuzu vbec nic vydrazit, protoze se mi ukaze tabulka s captcha kodem, ale na kterem nejde nic vyplnit. ani ten obrazek nejde videt. jen tlacitka odeslat a zrusit. id 62980697 JohnyJJH.SAGR

    cz2
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/17
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zaujmavé, že tento problém u Teba ešte pretrváva, nakoľko by mal byť už veľmi dávno odstránený.
    To je fakt záhada. Tu niekde na fóre sa o tom písalo, že túto závadu BP už behom januára 2017 opravil.

    Predovšetkým však počkaj, na vyjadrenie aspoň jedného moderátora. Pretože na podporu Ťa môže poslať jedine on.
    Ak skutočne ide u Teba, fakt o veľmi závažný problém. Nakoľko to Captcha, by Ti už vonkoncom nemalo vypisovať. ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/4/17
    JohnyJJH.SAGR tohle ocenil(a).
  3. trva to tak dlouho, protoze jsem cekal, ze se to spravi a navic jsem v podstate ani nehral. jen jsem sel prodat sutry a pak na aukci a pak se hned odhlasil. uz jsem si vsiml, ze to tu nekdo resil, ale vlakno je uz uzavrene, tak jsem zalozil nove, nejdriv me napadlo jestli neni problem v prohlizeci, ale dela mi to u 3, takze bude problem nekde jinde. doufam, ze se to brzy vyresi. nez mi skonci vsechny boostry :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. nevim jestli se tedy na to nekdo podival, ale uz mi to konecne funguje
     
  5. Borat

    Borat User

    Možno sa to reštartom napravilo, ale odporúčam pridávať rozumne do aukcie aby k tomu znova nedoslo :)

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.