Problém s česťou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem oscarko123, 11/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. normálnu mám ale minusovu mam tiez niekolko lebo som aj ja kradol boxy
     
  2. Korben

    Korben User

  3. oscarko123

    oscarko123 User

    Aha diki za zrozumitelnejšiu odpoved chapem ale do mesiaca by som mohol mať česť na 0 ? a narpiklad kolko cti mam za sibelona alebo mordona ?
     
  4. Myslím že toto nieje otázka na ktorú by si nevedel odpoveď. šup šup na mapu a zisti si to :D
     
  5. Korben

    Korben User

    oscarko123 Česť je u každého NPC väčšia a vždy je iná. Záleží na výške stratenej cti. Hlavne treba strieľať .
     
  6. ale prečo musi biť menši damage vuči ostatnim hračom ked mam minusovu čest i keď ta otazka nieje moc premna podstatná ked ja už nikdy živote nezabijem hrača ani z inej firmy ja sa dostanem na vrchol čestnim spusobem a ne kanibalizmom
     
  7. Zafod

    Zafod User

    V online střílečce je sestřel nepřátelské firmy nečestný kanibalizmus? Tak ty mi chlapče stačíš [​IMG]


    Btw: to dmg bude asi sníženo proto, aby se zabránilo tomu nečestnému sestřelování vlastní firmy, Sherlocku...
     
    [flav] tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    OT posty zmazané. Má autor ešte nejakú otázku k téme ?
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  9. oscarko123

    oscarko123 User

    a Ešte jednu vec Dobrý den potrebujem sa opýtať na jednu vec viete čo je oprava na spawne darku vlastnej mape ,, oprava na mieste ,, ja som to dal a nič sa nestalo a zobralo my to 10 poukažok na opravu pomožte my stým neviem ako to malo fungovať prosím o vysvetlenie.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  10. TRIXT

    TRIXT User

    oscarko123: Oprava na místě nebere 10 poukázk za opravu. Těch 10 poukázek jsi dal za to, že jsi na základně na mapě x-8 či X-1 stiskl tlačítko "Okamžitá oprava".

    Tento problém by jsi ale neměl řešit v tomto vlákně. Jedno vlákno by se mělo týkat jednoho problému.
     
    Naposledy upraveno: 17/7/14
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor teda ešte nejaké otázky?
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  12. oscarko123

    oscarko123 User

    No dobrep osledna vec že čo to vlastne robí len my da full hp ?
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Za 10 poukážok ti to okamžite doplní full HP.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  14. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.
    Téma zodpovedaná.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.