Problém s Chatem a se Skupinou.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem timoti123, 9/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. timoti123

    timoti123 User

    Přeji pěkné ráno.Mám menší problém se skupinou:Když mě někdo chce pozvat do skup. tak jim to prý hlásí že blokuji pozvánky do skupiny,ale já je bloknuté nemám..Blokuji si je jenom když chci mít klid když jsem v gg,zkouším rlg,někdy to jde normálně a někdy ne.. No a dnes ráno mo přestal fungovat chat,ráno kolem 05:15 sem byl na mapě a šel,ale co jsem se před chvíly vrátil tak už nefunguje :/ prosím o radu...A děkuji za odpovědi předem.
     
  2. Borat

    Borat User

    timoti123 ohľadom tej skupiny skús znova zablokovať pozvania a povoliť hneď pozvania a malo by to ísť a ohľadom toho chatu ak ti sám od seba nejde tak budeš si musieť napísať na podporu hry a dodať im tam svoju IP adresu. Kontaktní formulář na support
     
  3. timoti123

    timoti123 User

    Děkuju,ten chat zase začal fungovat,stáva se mi to hodněkrát,když se to stane znovu,tak napíšu na tu podporu..to je vše,mužete dát Lock.
     
  4. Borat

    Borat User

    Dobre som rád, že všetko už ide tak ako ma :)

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.