Podpora Problém s chatem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem petulasik1, 1/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petulasik1

    petulasik1 User

    Dobrý den,
    Chtěl bych se zeptat jak vyřešit problém s chatem který mě trápí už asi týden, když hru spustím tak vše jede v pořádku ale po 5 min hraní se mi chta jako by sekne a nevidím co píší moji spoluhráči ale když něco napíši já tak oni to vidí ale já nevidím ani to co jsem napsal. Zkoušel jsem změnit prohlížeš (google chrome, opera) ale problém přetrvává i po reinstalaci prohlížeče. Předem děkuji za odpověď :)
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    petulasik1 Nezaseklo sa ti len rolovanie chatu? Staci kliknut na rolovanie napravo a posun si chat manualne.

    Ak nie, tak potom cleaner, aktualizacie pozriet(FP, java a pod.) a skus prehliadac Maxthon. Ak trvas na chrome a spol., skus ich vylepsene verzie comodo icedragon, chromodo, dragon.
     
  3. petulasik1

    petulasik1 User

    Ne prostě se to sekne ale oni si ode mě zpřečíst...
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    petulasik1 To si uz vravel.

    Kazdopadne chat funguje, cize si urob poriadnu udrzbu PC a pomen prehliadace.
     
  5. specter13

    specter13 User

    zdravim asi 4 dny mi nejde chat a doposid sem nemel problém snim chtelo by to iopravit díky.psalo mi to spojení se servrem přeruseno
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.