Problém s chatem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DJjamko, 13/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DJjamko

    DJjamko User

    Dobrý den, mám problém s chatem. Při propojení ho hry se mi nenačte a zůstává šedý jako bych se ani nepřipojil, nepomohl mi reset hry ani relog. O chat banu jsem informovaný nebyl. Rád bych požádal o pomoc s vyřešením. Díky
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Dnes si asi 4 ktorého riešim. Daj mi prosím ťa screen chatu aj ID musím to dnes nahlásiť asi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. DJjamko

    DJjamko User

    ID 162523820 a screen níže[​IMG]
     
  4. Takový problém má více hráčů jak z mého klanu tak i já samotný. Psal sem už i na podporu jestli nemám ban a nic mi nezjistili, akorát poradili, že mám promazat cache,cookies a aktualizovat flashplayer, ale nic z toho nepomohlo. Nejspíše se jedná o nějaký globální problém.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ct_3oJIomKA bude tomu asi tak, kedže neni to prvý hráč čo sa ku mne dostal s týmto problémom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Každý kto má rovnaký problém ako vyššie nech napíše na podporu


    + odvolať sa na mňa, mne potom predajú vaše údaje aby som to dopísal do hlásenia
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Když sem už na podporu psal někdy kolem 15:00, mám jim tam napsat znova?
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ok, tu dávám to moje id: 165229865
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ct_3oJIomKA jop napíš prosím ťa s údajmi čo som poprosil vyššie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Ok, napíšu tam
     
  12. IQdigital

    IQdigital User

    [​IMG]168328462, cz3


    taky mi chat nejde, stejny problém, na jinem učte jde v pohode.

    tento je menši a dele jsem s nim nehral tak měsíc
     
  13. Borat

    Borat User

  14. 90559616 moje id taky nejde chat nevim od kdy tyden jsem nehral
     
  15. Borat

    Borat User

    Ľudia toto je fórum a nie podpora hry.
     
  16. maisu1970

    maisu1970 User

    To znám napíšeš svoje ID IP a pořád stejná odpoved ,,Vaše ip není v banlistu,,.
     
  17. Kdyby sis přečetl, co napsal Jessie výše, tak bys zjistil, že na tu podporu máš napsat ID,IP, čas kdy to vzniklo a odkázat se na Jessieho a oni to pošlou. Podpora funguje skvěle, nevím proč s ní máte všichni takový problém.
     
  18. DAXER*97

    DAXER*97 User

    Fakt už nevím , podpora napsala "Dobrý den,daná IP adresa nie je v našom systéme zablokovan" ani nenapíšou co teda mám dělat nebo tak, u mě to chyba nebude, když to má více hráčů.
     
  19. Borat

    Borat User

    Ľudia. Kolegovia z podpory overujú či náhodou nemáte IP ban preto mate takú odpoveď a ak nieje IP ban tak vaše ID sa zapíše do hlásenia a kolega potom celé hlásenie odosle.
    Bohužiaľ teraz to nemáme ako riešiť a je mi fakt ľúto, že nemôžete využívať chat.
     
  20. rumajda

    rumajda User

    nazdarek taky mam stejnej problem z chatem :-D ID 162939389
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.