Problém s chatem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DJjamko, 13/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. buubaak

    buubaak User

    JESSIE , poslal jsem ti to na podporu, ale pokud by to byl ban na IP potom by mi to nešlo na cz1 , ale zatím jde
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Ahoj vše jsem to tu četl a udělal a podpora mi odpověděla vše mam ok chat by mně mněl fungovat. A přesto nejde stejný problém jak to tu maji ostatni. Tak jestli bych znovu mohl poprosit to znovu projet
    [​IMG] 86952591a to jsem vyskoušel i jinči prohližeč a chat nejde :(.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ☜ͽSCORPIONSͼ☞ a čo ti odpovedali? že chyba je na tvojej strane alebo ako? Ak ti odpovedali ze vsetko malo fungovat tak ti tam pravdepodobne aj dali nieco v style ze problem bol preposlany vyvojarom hry kedze len dnes som od podpory dostal 30 ludi ktorim to nejde.

    Máme to aj v techn. oznameniach ze sa to riesi. Nemusite uz pisat na podporu kedze odpoved bude ta ista. Problem je servery a nie na vašej strane. Nahlásil som cca 30 ludi to im musi staci aby sa pozreli a vyriesili to.

    OZNAMENIE:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/problemy-so-serverom-881-cesko-3.108786/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Dobrý den,

    Podľa naších záznamov by Vám chat mal fungovať správne preto sme museli preposlať Váš problém vývojarom hry, ktorí sa na to pozrú v čo najkratšom čase.

    Ďakujeme za vašú trpezlivosť

    S pozdravem,

    budu holt čekat snad to brzy opravi :)

    Si zabudol spomenúť najdôležitejšiu informáciu z tejto správy v príspevku vyššie očividne :) Nabudúce na také nezabúdaj lebo to hádže zlé svetlo na nás pritom odpoveď si dostal inú.
    Jessie
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  5. Ahoj, tak chat mi šel 5 hodin a teď mi pro změnu piše spojeni ze servrem bylo přerušeno a to nemluvim, že někteři členi krom mně maji ve hře lagy. Si s nás BP děla snad srandu ne? to je pomalu pokaždé když udělají nějakou akci tak je to furt dokola lagy, bugy nebo něco nejde a samé chybí to už mně fakt přestáva bavit :(.
     
  6. Ahoj mě chat taky nejede mám napsat rovnou na podporu nebo to jde přes vás?
    ID: 72182135
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    • Ak je prázdny chat tak ide o chybu ktorú hlavne zaznamenávame na cz1 z neajkého dôvodu.
    • Ak vám tam píše, že Spojení se serverem prerušeno tak vám systém dal IP ban a musíte napísať na podporu aby to skontrolovali.

    To je také moje pozorovanie za posledné dni čo som to riešil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Ahojte,
    problém s chatem jsem zaznamenal několikrát i já... Několikrát mi pomohlo, chat vypnout a zapnout přímo v nastavení. Poté ho otevřít a s tím otevřeným chatem relognout, několikrát se chat zmátořil a fungoval ;-).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Ne ban nemám chat je prázdný (šedivý) vždycky stačil relog ale teď to nejde už týden ( server globální evropa 6 )
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.