Problém s chatem!!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Humanoid84[=Z=], 23/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Co to má znamenat?po restartu blbne chat i hra,požedujem okamžitý restart a nápravu!!!
     
  2. Korben

    Korben User

    HΞℓℓ•Câηηση tohle ocenil(a).
  3. děla to uplne všem
     
  4. ako ked pisem do chatu, kazde pismeno nielen ze sa mi napise ale vykona prislusnu vec ktora je mu pridelena t.j. zapne peta, vypne peta, spusti skok, minimalizuje okna, zatvori okno s chatom atd... to je jedno ktoru hru BP prevadzkuje kazda stoji za nic :D a v kazdej po kazdej aktualizacii ci restarte je viac problemov ako predtym :D
     
  5. Korben

    Korben User

    Počkajte si na opravu. O chybe sa vie.

    †ΜΛRSHΛLL†™ Ty si už niečo okrem zbytočného kecania dokázal ? Ty si ten majster čo všetko dokáže a všade si bol ? Tak že sa láskavo ukľudni a nekecaj do toho čomu nerozumieš.
     
  6. SASFIRE

    SASFIRE User

  7. Korben

    Korben User

    Presne tak, nikto s tým nič neurobí, treba počkať na opravu. BP to už rieši. Hádam pár hodín bez chatu vydržíte. :)
     
  8. já ne ;)
     
  9. SASFIRE

    SASFIRE User

    Tak to hraj něco jiného darkorbit néni o chatu :D ten slouží když se chceš na něco zeptat a ne na nějáke kecání :D si radši zajdi do hospody
     
  10. na hospodu sem moc malej kámo ale můžeš mě pozvat :D ...jo a k darkorbitu:bez chatu by ses nemohl s nikým domluvit třeba jestli s tebou půjdou na siby nebo na deva nebo do LoW...prostě by to byl chaos ;)
     
  11. SASFIRE

    SASFIRE User

    Taky je mail a furt se tu bavíš sibech a o devech ty těd právě potřebuješ je střílet ?:D a taky je TS a taky znám mnoho her bez chatu a funguje to :D za tu dobu co tu píšeš už s mohl měto 10 a 10 sibu :D
     
  12. Kenny

    Kenny User

    Tohle ale není o sibech... To je o tom, že mu nefunguje chat..
     
  13. tak dobře:bez chatu bych se nemohl pobavit s přáteli jestli chtějí na Boss deva nebo Boss Sibelony :D
     
  14. SASFIRE

    SASFIRE User

    ale když píšeš na chat jak ti vyskakuje to příslušenství ATD to dělá všem :) tu to nikdo neopraví :D
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Kto má problém vydržať bez písania, chodte na váš oblúbený FB, čo iné vám poradím :)

    Počkáme si, než to BP vyrieši a dovtedy budeme NPC strielať sami alebo sa naučíme predvídať, t.j. sme v skupine, jedna loď letí na port na 1-4 tak je jasné, že ideme na sibov a letíme za ňou :p
     
  16. Kenny

    Kenny User

    + pro větší přehled můžete ukázat na minimapu ty zelené kroužky :D
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    OT pomazané.

    JabkoCZPlayer ty si prečítaj prosím ťa Jak správně přispívat na forum pretože ak budeš s týmto pokračovať obdržíš ban na fórum.
     
  18. chybu uz opravili,mne to teraz uz ide :)
     
  19. SASFIRE

    SASFIRE User

    a najakém serveru hraješ ?
    Takže mě už to taky funguje na serveru CZ1 :)
     
    Naposledy upraveno: 23/1/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.