problém s chatom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Smrad667, 3/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Smrad667

    Smrad667 User

    Mám problém s chatom v hernom okne. Jednoducho nejde. Keď dám refresh chatu, vyhodím mi hlášku Spojení se serverem bylo přerušeno. Sem tam mi v chate vybene niečo, ale tak jedna veta za hodinu. Dnes mi prvý krát vybehlo viet asi osem. Potom opäť nič. Skúšal som všetko, reštart routra, vymazať všetko v preliadači, iný prehliadač, dokonca aj iné internetové pripojenie. Na podpore sa vyjadrili, že z ich strany je všetko v poriadku, mám sa obrátiť na fórum hry, tak sa obraciam. Som stratený.. ID:170753037
    "Dobrý den,

    s chatem nejsou zaznamenány žádné problémy na straně provozovatele. Pokud se problém stále vyskytuje, obraťte se prosím na fórum hry, kde Vám moderátoři poradí při potížích na straně klienta."
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Pokud zmáčkneš tlačítko na refresh chatu, hlášku o přerušeném spojení ti to vyhodí vždy, je to pro refresh nutné. Když zkusíš do chatu psát něco ty, ukazují se ti tvoje zprávy?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Smrad667

    Smrad667 User

    áno, to mi ukáže. Ale potom sa nič nedeje
     
  4. Forkys

    Forkys User

    Skrze dlouhou neaktivitu uzaviram. LOCK.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.