Problem s chatom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -waffo0-, 17/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -waffo0-

    -waffo0- User

    Zdravim
    V chate mi pise authorization failed - viem ze je to ban ale netusim za co je, ved pomaly ani nechatujem a uz vobec nepouzivam ziadne slova..cital som aj podmienky ale nicoho si nie som vedomi.

    Vdaka za pomoc
     
  2. Korben

    Korben User

    Ak vieš že to je ban, tak si určite čítal :
    Ban na dobu neurčitou - Code 0

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ? Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.