Chyby Problém s designem Sandstorm Pusat.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Filda, 28/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Filda

    Filda User

    Po dokončení alphi jsem získal design na letoun Sandstorm Pusat, a též samotný design. Design na letoun se mi objevil ale Pusat nikoliv, nemohu ho najít ani v hangáru.
    Mohl by mi poradit někdo kde se tady nachází nebo pomoct z problémem?
     
  2. Sandstorm Pusat je len design. Potrebuješ základnú loď a to je Pusat.
     
  3. Filda

    Filda User

    Díky ale pusat je taky design :p to maj vymyslený blbě. Myslel jsem že Sandstorm Pusat je jenom jiná varianta designu :(
     
    Naposledy upraveno: 28/7/16
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Filda Pusat je samostatna lod. Na pouzitie dizajnov pusat potrebujes zakladny pusat.

    Ak ho nemas, dizajn nepouzijes.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Filda

    ako ti už odpovedali spoluhráči a kolega na použitie designu Sandstorm a Lava Pusat, potrebuješ vlastniť základnú loď Pusat.

    Taktiež by som ti rád povedal, že Pusat už nie je design pre loď Vengeance ale po implementovaní nového hangáru sa z neho stala nová Loď.

    Ďalšie otázky ohľadom NANO akcie a všetko ohľadom toho prosím smeruj do diskucie na to vytvorenej :) Ďakujem za pochopenie

    Diskusia k FAQ - Projekt: Nano

    Duplicitná téma
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.