PROBLEM S EFEKTAMI

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *HA-FA-NEK*, 19/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte Nevý nekto pls ako nastavim to aby mi šlo za lodov ten dym? taka čiara? rovnako ako napriklad na letune DEMON mi neukazuje červenu čiaru :( :( mam najvišiu kvalitu a 3D :(

    viem že iným to ide , aj ked som kukal na videa na Youtube tak to maju lepšie-

    dakujem za odpoved.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    A nemáš v letounu těch designů víc?
     
  3. nie nemám ale aj za lodov mi to nič neukazuje žiadnu čiarku ked si pozrete na youtube, darkorbit videaa v 3D tak uvidite že maju za lodov taku čiaru efekt, a ja to nemám neviem čim to je ale chcem to.
     
  4. Polas

    Polas User

    ten dým dělá raketa kdýž máš v profilu pilota 5 sb raketoví výzkum fialoví kouř .
     
  5. to už je neičo ine, nepochopil si tomu asi! to som nemyslel
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    *HA-FA-NEK* ne u všech lodí je dým. U aegisky taky žádný dým nemám, ale třeba u spearhead ano.
    Co se týče letounů a designu demon, tam se samozřejmě efekt zobrazuje...Zkontroluj si jestli máš opravdu zapnutou 3D verzi a zkus sem dát screen, jaký efekt ti to ukazuje když letíš.
     
  7. a ako sem mam screen? zabudol som to ako sa robi?
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Screen můžeš udělat stisknutím klávesy PrtSc. Potom obrázek vložíš (klasicky ctrl+v) do malování a uložíš. Následně vložíš obrázek na forum Jak vložit obrázek na forum.
     
  9. kašlem radšej nato neviem to .
     
  10. Sentiero

    Sentiero User

    ;)
     
  11. daj si nastavenie efekty si nastav na Vysoka a potvrd Ulozit vypni hru a daj odznova ju nacitat http://prntscr.com/bjlyls
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  12. všetci sa robite mudry a pritom to ani jeden neviete poradit.
     
  13. Taky mě to blbne poslední dobu!
     
  14. *HA-FA-NEK*
    Nik sa tu nesnaží byť múdry... všetci ti chcú dať nejakú radu aby si si to vyriešil. Napísať ti nemusel nik ale napísali ti...
     
  15. ale Draken ja to mám presne ako ty urobene kvalita na visokej ale dym tam nemám ale je zaujmave že pred asi 2 týždnami mi to šlo!!! ale nič som nemenil! :(
     
  16. Sentiero

    Sentiero User

    Ještě mě napadlo, nemáš letouny na nižším levlu?
     
  17. dej si kompletne resetovat nastaveni
     
  18. dakujem za rady ale viskušel sem všechno aj resetovani nastaveni aj to s tou upravov kvality, a SENTIRO letuny nerieš tie mi idu s efektami len pohon mi nejde :( tak čiara za lodou ale pred tiždnem mi to šlo ješte :( a nič sem nemenil
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.