PROBLEM S EFEKTAMI

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *HA-FA-NEK*, 19/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Laskavě se zklidni, a nepiš více postů pod sebe.
    Co používáš za loď?
     
  2. použivam goliath ale nejde mi to ani na vegengance ani na spirhedke niesom začiatečnik viem ako to tu chodi.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *HA-FA-NEK* tak co vidím u sebe, golík, vega ani spearhead za sebou normálně žádnou čáru nemají. Pouze při přibližování ve 3D módu se začíná z pohonu táhnout delší čára, jestli myslíš toto.
    efekt.png
    Jinak jsou ještě designy Frost, se speciálními efekty.
    frost.png
     
  4. ano marvine pri približovai mi to ukazuje ale ono to má ukazovat aj normálne!! stači sa pozriet na YOUTUBE na videa a všetci tu čiaru maju aj bez približivania,maju ju ako normálne hraju
     
  5. *HA-FA-NEK*
    A vadí ti to nejak? Je to taký problém kvôli ktorému sa nedá hrať?
    Niekedy som mal taký pomalý internet, že som hral na minimálnej grafike na 10Fps ale dalo sa to.
    Však je to len ,,čiara,, nič iné.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Skúsil si ísť do Nastavení (ozubené kolečko vpravo hore) pod Kvalitu Grafiky a nastaviť si Pohony na Vysoké?
    Musíš však mať zaškrtnutú položku Modus pro pokročilé.
     
  7. skušal som všetko! ale nič nepomaha už vobec neviem v čom to bude. baghira- pohony máš len v 2D ale v 3D tam taka možnost neni vieš.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    *HA-FA-NEK* Ak som spravne pochopil tebe ide o ten jemny dym co ide z pohonov lode?

    V 3D by si mal mat kolonku EFEKTY na VYSOKE a dym tam bude. No dym je viditelny pri pohybe len na priblizenej lodi, ak mas 3D odzoomovane, za lodou ziadny dym nie je.
     
  9. |Oromë| to neni možne ak si videl bars ake videa na YOUTUBE všimol si si žeoni ten dym maju!! a pritom nemaju nič pribižene :(
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ja ten dym mám, ale v 2D.
    Presně jak popisuji. Také farebné dymy od vizuálních dizajnů pro letouny.
    Modrý, zelený a červený od Robo-bat.
    Pohony nastavené na Vysoké pod 2D. No mne to pod tým, opravdu ide.
    Pod 3D to ísť nemusí, protože v 3D nehrají. Také to pod 2D mnohem lépe vyzerá.
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Mně se dým za lodí zobrazuje i bez přiblížení. Naskytá se tedy otázka, proč se někomu zobrazuje a někomu ne?

    [​IMG]

    Ve hraní to nepřekáží, takže v tom nevidím zásadní problém, ale je zajímavý, že někomu to jde a někomu ne :)
     
  12. NO presne je to nefer!! no hru to neovplivnuje ale je ti krajšiu a chcem to
     
  13. Akože nefér? Hru to neovplyvňuje. Je to len menšia chybička. Nič nefér na tom nevidím a asi ani nikto iný. Správaš sa ako malé dieťa ktorému keď chýba kúsok lízatka tak už je to nefér...
     
  14. jalen že ej to zaujmave že pred mesiacom mi to šlo a teraz nie a nič som nemenil tak ja neviem už :(
     
  15. ide oto aky prehliadac pouzivas ak operu tak nanej nieje vidiet ten cerveny dym iba ked lod priblizis skus Maxthon
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    mne to ide pod Chrome
     
  17. nejde mito ani na mozile ani na chrome ani nikde
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Moze to suvisiet s pc, jeho vykonom, kedze s nimi 3D pracuje viac ako 2D. Hra ako keby minimalizuje vsetky zbytocnosti a mozno preto sa niekomu dym zobrazi lepsie a inemu nie. To je ale len teoria.

    Osobne sa mi zobrazuje, no len jemne a len pri priblizeni.
     
  19. Ahoj iba sa sem vraciam aby som oznámil že už my ten DYM za lodov, a efekty LETUNOV resp,ta čiara za nimi ide a vobec neviem ako sa to stalo normálne som hral DARKORBIT a zrazu sa mi to viplo, a ked som znovu zapol DARKORBIT užmy išli aj efekty čiže tomu vobec nerozumiem :) :) ale som rád neviem kto to opravil ale parada, uvidime dokedy to pojde :)
     
  20. nevim kam to napsat ale mam problem z hlavni strankou kdyz ji obnovim tak me to vyhodi a musim se prihlasit znovu a nejsem jedini komu se to deje
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.