Problem s Emailom+heslom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PanInkognito4342, 3/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den,
    Asi po roku sa chcem zase vratit k DO avsak je tu jeden problem zabudol som heslo (teda cast hesla)ktore som pouzival iba na DO tak som si na email poslal obnovu hesla a tu je ten problem dany email uz neexistuje konto bolo vymazane koli neaktivite, skusal som na tej stranke zalozit email s tym istym nickom ale to neide... Pisalo to ze tento email uz neexistuje tak som kontaktoval Azet podporu tam mi vsak nijako nepomohli....
    Tak som potom skusal kontaktovat DO podporu tam mi zase napisali ze im musim napisat z daneho emailu ktory neexistuje...
    Bol by so rad ak by ste mi nejako pomohli vedel by som cast hesla + viem ze sa da skontrolovat IP tato + na ucte kto tam najviac hral a dalsie veci viem o tom ucte... Napriklad v akych klanoch som bol aky som mal email predtym ake nicky som mal predtym...
    Nick: ~PĂŃ~îŃĶŎĞŃîŦŎ~
    ID: 35400766
    Nick na fore som mal: edi4342
    Viem ze by sa to dalo nejako vyriesit za kazdu odpoved dakujem
     
  2. Korben

    Korben User

    PanInkognito4342 Prístupové udaje na účet ti tu nikto nedá. Buď si spomenieš na heslo , alebo budeš musieť nejak oživiť email. Tak isto ti nikto nemôže email ani prehodiť. Ďalšia vec je tá , že ak si nebol dlho aktívny, tak účet je už zmazaný.
     
  3. Ked sa skusam zaregistrovat ale zmenit si meno tak mi to pise ze ucet s tymto menom uz existuje...
    A to by sa nedalo nijako vyriesit??
    Ked viem cast hesla, stare nicky, stare emaily, zhodne IP, klany...
    A ozivit email nejako nemozem...
    Viem ze davnejsie som niekde na fore videl podobny pripad a admin mu odporucil ist na podporu a napisat nejake dokazy o tom ucte..
    Nehovorte ze ked viem snad vsetko o tom ucte tak sa to neda...
    Aj vybavenie by som vam vedel popisat..
     
  4. Neutron

    Neutron User

    keť je účet už vymazaný tak s tim už nič nedá robiť
     
  5. Korben

    Korben User

    PanInkognito4342 Môžeš napísať čo chceš, heslo ti aj tak nikto nepovie. My ho nevieme a ani podpora ho nevie a pochybujem že ti niekto zmení email. Tak že ti v tomto pripade nádej nedávam.

    EDIT: Ešte raz zmažeš tému, tak to bude ban na fórum.

    Uzavreté, LOCK
     
    Naposledy upraveno: 3/7/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.