Problem s emailom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *L*I*K*E*, 4/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    mam zablokovany email ako mam zmeniť heslo na meil sa dostanem ale nepride mi zmena hesla ani emailu niekto radu alebo čo chcem zmeniť heslo a vobec mi to nepride a ked niekomu idem pisať naskoči že vaš email učet je blokovanyn je tu admin ktory mi pomože email od učtu zmeniť prosim a dakujem vopred
     
    Naposledy upraveno: 4/10/19
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    zkoušel jsi kontaktovat podporu poskytovatele e-mailu?
     
  3. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    hej kontaktoval som a oni že no nam sa nezd že vam nechodia spravy a potom už neodpisali a stale mi to nechodilo dal som zazať spravy v emailu že či sa to nebuglo a nič tak pišem na forum radšej ked oni neodpisuju
     
  4. Arya

    Arya User

  5. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    mam ju potvrdenu ale chodia mi len prečo si prstal hrať ale ked dam zmenu hesla alebo tak nič a na meilu ten učet mam to vidim ebo poošlem zmenu hesla a nepride a na tom učtu je ten email na ktory aj sa prihlasujem tak by to malo prisť ale včera som chcel poslať meil na inu adresu z neho a naskočilo vaš email je blokovany ale funguje
     
  6. Arya

    Arya User

    Tak v tom pripade napis na podporu a pozadej o provereni jestli se ten e-mail nenachazi na cerne listine.
     
  7. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    asi sa nachadza ale vobec mi neodpisuju z podpory a ani neukaže že som tam pisal
     
  8. Arya

    Arya User

    Napis na podporu skrz tento formular https://www.darkorbit.com/index.es?action=support s tim, ze do kolonky e-mail zadas jiny mail, nez ten, ktery ted resime. To bude e-mail k tomu, abys mohl s podporou komunikovat. Do pole o rozepsani problemu popises problem s e-mailem, na ktery mas ucet registrovany.
     
  9. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    aha tak do koloonky email som mal dať iny meil ??
    -------
    to čoo ako teraz ?? takže mi nepomožu dakujem :D vyriešili problem tym že sa nato vykašlu krasa
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/10/19
  10. Arya

    Arya User

    Tak to nam meni situaci. Podle odpovedi z podpory, ty ve hre podvadis a pak se divis? Pokud bys byl poctivy hrac, mohlo se jednat uplne jinak. V tom pripade nechapu cemu se divis. Kazdymu podle zasluh. Mas to, co sis sam vybral.

    Poctivemu hraci je z nasi strany poskytnuta maximalni pomoc. Ty ji necekej.
     
  11. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    Dobrý den,
    nezlobte se, ale jako u nás zaznamenaný uživatel podpůrných programů nemáte nárok na jakoukoliv podporu z naší strany.
    Budete si muset vyřešit tento problém s Vaším poskytovatelem emailu.
    -----
    čo ja podvadim ???
    a ako email od toho učtu mam ale nechodia mi emaili o zmene hesla ani emailu ked si chcem zmeniť heslo nezmenim
    a teraz mi prisiel druhy meil a tam sa piše ina zas
    -------
    tam mi zas pisal že si mam obnovyť email že som zabudol heslo od meilu asi :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/10/19
  12. Arya

    Arya User

    Pokud ti z podpory prisla zprava, ze jako uzivatel podpurnych programu nemas narok na pomoc, tak to znamena, ze ve hre podvadis. Znas to uslovi "podvodniky nikdo nema rad?" Tady to plati dvojnasob.

    V kazdym pripade rid se tim, co ti bylo napsano z podpory.
     
  13. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    to je sranda no ja podvadzam ale ako ??
     
    baghira2-superstar tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Arya pak mu to napíš: jako a v čem podvádí.

    Pokud vím, bez důkazu nemůžou nikoho, jenom tak zavřít.

    P. S.: Promiň mi, že Ti do toho mluvím. Ale nejprve by bylo dobré, to přeukázat.

    Když už se z toho, obviňuje hráč přímo na fóru a na oči, před zraky všech uživatelů.
     
    Naposledy upraveno: 5/10/19
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  15. Arya

    Arya User

    *L*I*K*E* postupuj podle pokynu podpory. Na foru tezko zjistime v cem jsi podvadel a v tomto priapade to neni az tak podstatne. Pokud ti podpora nedokaze pomoci a v tomto pripade ti sdelila i proc, tak budes muset komunikovat s poskytovatelem e-mailu.

    -baghira2- pokud z podpory prijde hraci odpoved, ze kvuli pouzivani podpurnych programu nema narok na pomoc, tak je asi zbytecny to dal rozebirat, nemyslis? Udelas nejlepe, kdyz se nebudes michat do veci, ktere se te netykaji.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Arya napsala :
    A tuto informaci máš ověřenou ? Ony se nějak měnily pravidla v BP v komunikaci s detekovanýni uživateli, nebo nějaký ''nováček'' na podpoře měl jen špatný den?
    A nepiš prosím, že se mě to netýká, protože v poslední době jsou odpovědi z podpory buď lehce zmatené, nepřesné a čekáním na odpověď do 48- mi hodin jsem už několikrát usnul.
     
  17. Arya

    Arya User

    ZOHAN sam hrac sem vlozil odpoved z podpory. Jestlize podpora pomoci nemuze, neda se nic delat. Tady na foru nemuzeme udelat vice nez podpora.
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Arya pak promiň že žiju. A ano, máš pravdu. Již o tom pomlčím, pokud se mě to netýká. No offense.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  19. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    niekto mi poradil že proste ked to dam na podporu a chcu pomocť tak ti zrušia ten meil aale že to zas trva a kopia občianky a td ja že tak pohoda dam to tam a isto sa mu stym nechcelo vulgarizmus zmazany 2 hodiny radšej napiše že podvadzaš sice neviem v čom a že preto mi nemoožu pomocť
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/19
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mou osobu by zajímala skutečnost, který ''šikula'' Ti napsal, že podvádíš (chtělo by se zeptat, co konkrétně má na mysli?) a proto nemáš právo na pomoc od podpory? Ano, podpora ti může změnit mejl, ale určitě to netrvá 2 hodiny, protože se musí prověřit některé skutečnosti o osobě, která o to žádá.
    Taky jsem řešil s podporou problém s potvrzením odběru bulletinu, tam mi tvrdí, že e-mail není na černé listině a i přez to mi taky žádné mejly od bp nechodí?
    Řešil jsem to zde ?
    Bulletin-potvrzení-black list?

    A stejně mi ten bulletin nechodí a zcela jistě mi nepůjde změnit heslo, či e-mail, ale odpověď z podpory mi příjde normálně? Až na to někdo přijde, proč se toto děje, tak dejte vědět.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Já už na to sílu a ani trpělivost nemám, abych to ještě řešil tento začarovaný kruh.
     
    Naposledy upraveno: 7/10/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.