Problém s eventem na Dominaci

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Normandy-ck321, 5/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den mohl bych požádat o vysvětlení možná i pro vyřešení problému proč mi nepřišel email s akce Dominace s odměnou.Prosím mohli by jste mi tento email zaslat?
     
  2. Formi

    Formi User

    Nejspíše nemáš v nastavení aktivováno odebírání informačního bulletinu.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Podivej se jestli mas ten bulletin aktivovany. Bohuzel, pokud ti mail neprisel, mas asi uz smulu, navic my (moderatori/administratori) nic doposlat nemuzeme. Navic duplicitni tema, diskuze probiha zde: Diskusia "Domination". Uzaviram, LOCK!
     
  4. podíval jsem se a ano mám ho aktivovaný
     
  5. Já měl podobný problém. Bylo mi tu porazeno změnit e-mail ze senamu na gmail. Od té doby mi opět maily s bonusy chodí.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Aa, klicky se mi zatoulaly :D Dale uz vas poprosim resit problem po precteni diskuze na kterou jsem vas nasmeroval, dekuji. LOCK No. 2
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Kolegovo to sa stáva, práve tie klúče okolo mňa bežali a ja pozerám, že čo sa tak smejú :D :)
     
    =Marvin= tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.