problem s fps

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ιиfιиιтε•kîиĢ•ℓ√ℓ•16, 12/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Neviete v com moze byt problem ked od vcera vecera mi neislo lognut na DO a potom uz ked sa mi dalo lognut hra mi strasne sekala ale este cez den isla normalne toto sa mi este nestalo vacsinou ked si lietam po mape mam od 50-60 fps a po vcerajsku 10-20 fps bol neaky update alebo co ?
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Včera jsme s kolegy v klanu pozorovali problémy, které se projevovali hlavně v rámci hlavní stránky a méně již pak v rámci herního okna. Zda byl, popřípadě je, problém někde v zatížení serverů nebo zda se jednalo o problém na trase mezi hráči a vlastním serverem ti momentálně nikdo neřekne. Nemyslím si, že by se jednalo o update.
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Mne dnes ani chat nejde, možno na 10 minút išiel potom zasa nie, neviem čo sa deje
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Za poslední 2 dny mám taky problémy s připojením do hry a hlavně se neobjevuje chat, neustále naskakuje : spojit za x vteřin ..
    ping na Prahu 20 a na Framkfurt či Nuremburg(rýpalům se omlouvám, nevím,zda to mám správně?) to stále kolísá,nebo to nejde změřit. Jinak pokud se do hry dostanu, tak vše jede normálně.
    Byl aktualizován flash i java ,tak to někdy trvá, než si to sedne?
     
  6. Korben

    Korben User

    Táto téma nemá nič spoločné s chatom , alebo s pripojením do hry.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.