Problém s GamePlay

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Boss-Hawel®, 22/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím
    Mám dotaz proč se mi nechce načíst herní okno?Fakt s tou hrou jsou jenom samé potíže.Asi se nedožiju normálního chodu serveru,hru bez lagů v bráně atd.Začíná to být vážně k smíchu,když si chce člověk zahrát pro zábavu tak to nejde,ale peníze strhnout hned si umíte co?Byl bych moc rád aby mi tohle někdo vysvětlil,když už se tu kope za nic.Děkuji Boss
     
  2. ROCKST★R

    ROCKST★R User

    hele, tohle už je tady minimálně 5x napsané... podívej se do témat a nespamuj -_-
     
  3. Kúp si lepsi PC alebo net a nič ty sekat v brane nebude :rolleyes: mne naposledy v brane seklo volaco pred mesiacom aj to bol lag 1 sek a pohoda potom a ani test sa mi volako nesekal ked bol naposledy a to je čo povedat .
     
  4. 12denys12

    12denys12 User

    zadnej lepsí pc :) tyhle lagy ted má plno lidí...zatím to asi řešej .... třeba mě se to okno taky nenačte
     
  5. Korben

    Korben User

    Neaktuálna téma.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.