Problém s GG Beta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Aθηνa*SK, 8/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepáčte,robím bránu beta ,vlna sibeloniti,roztrielala som ich na minimálne životy s tým že ked sa nahrnú do rohov,tak si to ulahčím s pet-kou kamikaze avšak som si všlimla že mi ich vela nepripočítalo a nezostali po nich ani kargo-boxy. Pozrela som si denník a sibelonitov mám len 29 ak sa nemýlim :( . Tiež ked sa mi to stalo tak mi naskočila obnova spojenia.
     
  2. mechanizmus kamikadze nieje navrhnutý pre zostrel NPC a nieje to ani povodnou myslienkou. preto obcas NPC nepripocita.
     
  3. Prepáč no nikdy sa mi to nestalo a tomu sa mi nechce veriť že by to tak fungovalo.
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Jenze tomu tak je.
     
  5. Crystal

    Crystal User

    tak ak sa ti to nikdy nestalo tak potom asi moc casto brany nerobis, mne sa to stane skoro v kazdej brane

    je to uplne bezne a nic stim nenarobis, ak hodis kamikadze na npc co ma minimum zivota a puknes ho nim tak obcas zmizne bez odmeny, ak chces dostat vzdy odmena npc musis strielat...
     
  6. Korben

    Korben User

    Potvrdzujem.
     
  7. Je pravdou že brány robím pomenej možno ako ostatný ale napriek tomu že pet-ku využívam často,som mala asi len šťastie že sa mi to stalo prvý krát ;) .
    Dakujem za odpovede.

    Viem že teraz to bude tak trochu OT ,ale chcem sa ešte spýtať : prvý krát po rokoch hrania DO sa mi podarilo 20-timi skokmi skočiť na neznámu mapu. Kým som pochopila kde som,ked že som na to hladela ako puk dostal sa ku mne húf protegitov a samozrejme ma zničili. Dostala som odmenu 1000 ks UCB-100 a 500ur. Dá sa nejakým spôsobom na tejto mape vydržať dlhšie ? Alebo nemáme šancu ? Ako to tam vlastne funguje ? Pre prípad že budem mať znova šťastie..... ;)
     
  8. Thymius

    Thymius User

    Na mapě ??? kterou popisuješ je tuna uber-protegitů, několik cubikonů a 1000 bonus boxů s UCB-100. Přežít déle se tam dá jedině tak, že protegitám uletíš (na internetu je pár videí, kde se to pár lidem povedlo a dokonce zvládli i nějakýho toho cubu :) Jinak je možnost, že boxů bude na mapě méně(pokud je před tebou už někdo sbíral), mají spawn jinak než na normálních mapách, tuším po několika hodinách :) Závěrem jenom info, že pokud letíš v masku, tak tě mapa sama odmaskuje, jako mlhovina :)
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Podivej se na Mapa ???.
    Jinak puvodni dotaz povazuji za zodpovezeny, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.