Problém s jménem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ▪BL4cK▪69▪BuSHIDO▪, 8/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím všechny hráči darkorbitu a také admin tým. Mam takový problém týkající se mého jména a to takový že mi z nějakého důvodu nejde změnit. Před tím jsem měl jméno na které mě upozornil v chatu admin a nebo moderátor nevím kdo to byl že je to nevhodné jméno a požádal mě o změnu jenže mě to nešlo změnit jelikož neuplynulo 48 hodin od poslední změny ve které jsem si dal právě to jméno co bylo nevhodné a tak jsem mu napsal že mi nejde změnit jelikož neuplynulo těch 48 hodin a napsal jsem tomu moderátorovy - adminovy že jestli bych si nemohl změnit jméno nejpozději do pátka to byli 2 dny a pak najedou jsem měl změněné jméno na **Smrtak*** opravdu jsem si neměnil jméno takže to musel byt asi admin co mi změnil jméno a už dávno uplynulo 48 hodin od té změny co mi udělal admin ale ted mi nejde změnit vůbec jméno vždy mě vyskočí tabulka Momentálně nemůžeš změnit jméno pilota. Od té změny co mi udělal admin už uplynulo 4 dny a a furt to nejde a tak chci poprosit o radu co s tím jestli někdo nevíte a nebo bych chtěl poprosit nějakého hodného admina jestli by mě nemohl změnit jméno na které chci. A na podporu jsem psal ale stále žádná odpověď.
     
  2. Thymius

    Thymius User

    Pokud ti jméno změnil někdo z Teamu (adminů), pak porušovalo pravidla. V tomhle případě už jméno změnit nelze.

    Příště hledat ... Nefunguje zmena mena
     
  3. Takže pokud to chápu dobře tak už nebudu mít nikdy možnost si změnit jméno?
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Chapes dobre, ale na foru ti nikdo nick nezmeni a moznost je pouze pres podporu hry.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.