Problém s Klientom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ωiℓℓ»i»αm, 19/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj už dlhšiu dobu mám problém s klientom a to taký že po načítaní ŠTART vyhodí načítavanie ktoré ale nemá konca vyskúšal som celú radu Internet Browserov no žiaden to nespustí neviem si rady neviem či to je v nastavení Adobe Flash Playeru...
    ale PC to Nebude Procesor I7 6700 skylake 4-core 4.0 GHZ boost 4.2 GHZ RAM výkonná 16 GB Grafika Nvidia GTX 970 4 GB Herná Základná doska
    Chvíľku som si myslel že to je Internetom no pochybujem keďže na Tablete To spustí a aj na PC za použitia Aplikácie BlueStacks Resp s Browserom Puffin ... no tam nefungujú klývesové skratky ... + spomalené nakliky NEJEDNÁ sa o Jediný PC na ktorom to nejde mám tu 5 pc z toho 4 som skúšal nejde to ani na jednom
    Žiadam o radu pri výbere browsera podobnému Browseru Puffin
    Alebo nastavenie Google Chromu a Adobe Flash Playeru
     
  2. Korben

    Korben User

    Skús si stiahnuť prehliadač Maxthon a vyskúšaj to na ňom.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    ωiℓℓ»i»αm No urcite to bude niekde v tvojom pc alebo pripojeni, nacitavanie klienta bezi normalne. 5 pc? To sa pripajas v praci? Nemate to tam nahodou blokovane?

    Hod nam sem testy pripojenia pls a skus ten maxthon, ja ho pouzivam a je to velmi dobry prehliadac na hru. Jak si ověřit kvalitu připojení
     
  4. Ahoj, mám podobný problém, ale takový, že hra běží a občas po proskoku portállem nebo pomocí CPU se loď více méně nedá ovládat a po chvíli to hodí nové spojení, po opětovném načtení se připojí a můžu hrát zas dál, ale už mě to stálo kolikrát smrt a to jen kvůli tomuto... A na našem TS nejsem jediný komu to takto dělá. Osobně si myslím, že chyba v počítačích to nebude, ale myslím si, že by to mohlo být nějakým nastavením prohlížečů nebo snad i chyba ve hře. Dík, rád jsem přispěl.
     
  5. Korben

    Korben User

    {-FΣNIIX-},Len myslenie nepomôže. Pokiaľ nemaš priame pripojenie na BP, tak problém môže byť aj niekde v internetovej sieti. Na tieto problémy slúži téma na hlásenie problémov v hre.
     
  6. Hector

    Hector User

    Mam stejný problém, který se vyskytl po dnešním restartu. 4 počítače vyzkoušené. Na každém 5 prohizecu zadny nepomohl. Ping test projde v pohode s odezvou pod 40 ms. Jen MapRevolution se nacita donekonecna.
     
  7. Sázavák

    Sázavák User

    Ahoj.Mám stejný problém jako Feniix,na podpoře mi odepsali,že na o tom vědí a že to odstraňují (trvá to už skoro 14dní).Dnes už se pro jistotu ani hra nepřihlásí.Parádně to opravily.:D
     
  8. Ahoj...už zhruba pol hodinu sa tak isto nemôžem prihlásiť do hry, aj okno Galaxy Gates dáva Error...celé zle, nepomohol ani opakovaný reštart, comp aj pripojenie mám v poriadku....
     
  9. VirgiCZE

    VirgiCZE User

    Korbene u jednotlivce to chapu ale neni sam, ani mě se nedaří připojit do hry.
     
  10. Hector

    Hector User

    Potvrzuji že mě to už po 3 hodinach jde
     
  11. Korben

    Korben User

    VirgiCZE, Ja ti nemienim donekonečna opakovať, že testy sú v prípade problémov potrebné, či je problém u jedného hráča, alebo u sto hráčov.
    Bez testov môžete čakať , kým problém niekto odstráni, prípadne sa zlepší priepustnosť siete. Pokiaľ tu nemáme testy, nieje čo odoslať.

    Sázavák, Je to 7 dní čo si písal na podporu a nie 14 a namiesto bezpredmetnej irónie, si mal urobiť testy. Kecať , na to ste stvorený, ale urobiť to o čo vás niekto požiada, tak to nie.
    Nejde? Čakaj.

    Na hlásenie problémov s pripojením, tu máme tému. Pokiaľ tam neuvidíme testy, problém nieje a ak ho máte, tak môžete čakať, kým sa problém neodstráni.

    Inak túto tému si založil hráč na iné rady a nie vaš problém s hrou.

    OT post zmazaný.

    Tebe sa nepáči môj tón, mne sa nepáči OT ktoré sa tu vytvorilo a tak isto sa mi nepáči, ak jednému hráčovi napíšem, že na jeho problém slúži iná téma v ktorej sa problém nahlasuje, tak 4 hráči tu napíšu rovnaký problém, ale ani jeden neurobí to čo sa tu žiada. Tak že sa nečuduj môjmu tónu. Skôr by sa mali nad sebou zamyslieť hráči a mali by konečne začať bez zbytočných kecov robiť to o čo ich žiadame a nie aby sme sa neustále doprosovali.
    A to že nehovorím s deťmi, mi je jasné, lebo tie deti majú niekedy viac rozumu ako dospelák, lebo urobia to o čo sú požiadané.
     
    Naposledy upraveno: 20/7/16
  12. Maxthon som skúšal ... dokonca teraz som na ňom a stále len nekonečné načítavanie
     
  13. ping 27 down 7 up 1 + 5 PC mám Doma .... nie v práci ... ako chápem že nemám zrovna najlepší net ale keď už mi to ide na to najslabšom Tablete čo doma mám prečo mi to nejde na to naj PC čo mám
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    No ja by som to nacitavanie nevidel ani tak v pc, skor v sieti. Nieco podobne sa mi kedysi dialo na jednej sieti, bola cudzia a nebol som na nej dlho, cize som to ani neriesil preco to nejde. Ako keby sama siet blokovala klienta, nikdy ho nenacitala.

    Ak mozes, skus pouzit na rovnakom pc ine pripojenie, ak mas ntb, nemal by to byt problem. Tym by sme vylucili cokolvek v pc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.